צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום יוגה בהריון ולאחר לידה
מנהל/ת הפורום: מירה ארצי פדן
  כאבים במפשעה שבוע 28מאיה של אופק ומעוף 09:49 18/07/2007
כאבים שהתחילו לפני שבוע. נבדקתי ומבחינה רפואית הכל תקין. חשבתי להתחיל יוגה כדי להקל על הכאבים הנוראיים הללו. קשה לי ללכת ולקום מהמיטה או להתהפך בה- זו משימה עוד יותר קשה.
האם היוגה עשויה להועיל?
בפורום אחר, אחת הבנות כתבה לי שהיא חוותה את אותם כאבים בהריון שלה והיוגה החמירה את זה.
   כאבים במפשעהמירה 19:55 18/07/2007
הי מאיה,
ראשית חשוב שתדעי שזו תופעה מוכרת בהיריון. לא נעימה אך מוכרת. בדרך כלל נובעת מיציבה לא מאוזנת ומעומס על המפרקים כתוצאה מההיריון.
יוגה שמותאמת להיריון יכולה להקל על כאבים במפרקים בכלל. חשוב שהיוגה תותאם להיריון ולא יוגה בקבוצה רגילה. אם המורה יודעת על הרגישות שלך, היא יכולה להתאים לך תרגול להגמשה וחיזוק המפרק. דוקא בגלל הכאב, חשוב לתרגל ולהניע את הגוף אך חשוב לעשות את זה נכון בהנחייה מתאימה. היוגה תאפשר לך ארגון מחודש של היציבה, הפחתה של עומס ממפרקי הירכיים כתוצאה מיציבה לא נכונה והקלה של הכאב.
כנסי לאתר היוגה הנשית לרשימת המורות באזור מגוריך www.yogaforwomen.co.il
אם לא תמצאי שם מורה חזרי אלי שוב.

בהצלחה
מירה
   מירה תודה- אני חושבת ששמה של המורה גליתמאיה של אופק ומעוף 15:09 20/07/2007
וכשהסתכלתי באתר ששלחת ראיתי שאכן יש מורה בשם גלית.
יש קבוצה של יוגה לנשים בהריון ליד הבית שלי ולכן לא תהיה לי בעיה להשתלב שם לקבל תרגילים מתאימים.
תודה רבה על העזרה!

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו