צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום רפואת שיניים לילדים
מנהל/ת הפורום: דר' רוית בן מאיר
  שיניים קדמיותרונית קסטן 08:00 14/06/2008
דר' רוית בן מאיר שלום רב,
ביום שישי אחה"צ בתי בת ה-11 שחקה בגן השעשועים עם חברותיה, ולצערנו היא נפלה " על הפנים" ושברה את שיני שיניה הקדמיות הקבועות בחלקן התחתון, כך שנוצר משלש בחלק הקדמי התחתון של שיניה. ( משלש בין השיניים).
םנינו למר"מ, אולם לא ערכו לה שום צילום בפה. היא לא דממה מהשיניים. לא נראה שיש תזוזה של השיניים.

ברצוני לברר אם את יכולה להמליץ לי על רופא שיניים לילדים בחיפה שיוכל לשקם את השיניים, ומהו השיקום שאפשר לעשות?

חברות אמרו לי שעושים השלמה לשיניים אולם בגיל 18 צריך להחליפם בכתרים.

בתודה מראש,
קסטן רונית
   צר לי על הנפילה של הילדהתיתי רופאת שיניים 08:35 14/06/2008
אינני מכירה רופאי שיניים באזור חיפה. צר לי. לעומת זאת, יכולה להגיד, שהילדה זאית לטיפול במרפאה שזכתה במכרז, במסגרת ביטוח תאונות אישיות של כל תלמידי ישראל. הבעיה עכשיו היא, שהמרפאה הזכיינית היא "שורש" שהתפרקה לא מזמן. אינני יודעת אם יש כבר מרפאה חלופית. בכל מקרה, כדאי לשמור היטב את הקבלות, כי אולי תקבלו החזר תמורתן.
אין שום חוק, האומר שיש להחליף השלמות בגיל 18. בעיקר אם הן מתפקדות ואסטטיות. יש יתרון להשלמה על פני כתר. צריך להוריד פחות חומר שן, לשם הכנתן.
בכל מקרה, לא רצוי שהילדה תסתובב עם שיניים "פתוחות".

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו