צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום רפואת שיניים לילדים
מנהל/ת הפורום: דר' רוית בן מאיר
  טיפול שיניםלי 23:02 07/03/2011
שלום בני כמעט בן 5.ציחציתי לו בקפדנות יתרה עד כה וביקרנו אצל רופא שינים לפחות 4 פעמיים.עד כה לא עשינו צילום וניקוי,לא ברור לי למה לא המליצו, אך בצילום התגלו 6 חורים
אחד ממש גדולה בעצב + חמש סתימות.נותרתי קפואה
שאלות:.
הרופא (פרטי) אמר שלא מוכן לטפל בלי גאז צחוק למרות שילדי מאד נוח ורגוע???הגיוני?
כן אמר שההרדמה מתבצעת בעזרת מחט??אין אפשרות לספריי או כדומה?
ושלוש האם אני זכאית לקבל את הצילומים אם ארצה דעה נוספת?הרי שילמתי עליהם ולא רוצה לעשות עוד קרינה??

מה ההשפעות של גז הצחוק לבריאות ?
לבני מום לב מלידה כך שצריך לקחת אנטביוטיקה ושלוש טיפולים זה 3 פעמים אנטביוטיקה ולטענתו אי אפשר ביחד כי זה בצדדים שונים?

האם אפשר לא לטפל בסתימות הקטנות ולשאירם במעקב עד נפילת שיני חלב בגיל 7??

תודה רבה
לי
   תשובותד"ר רוית בן מאיר 05:51 08/03/2011
לגבי גז הצחוק- ככה הרופא הזה עובד. אין עניין של הגיון. כל רופא בוחר את דרך העבודה המתאימה לו, ויש כאלה שמאד מקובעים בעניין גז הצחוק. את צריכה למצוא רופא שדרכו תתאים לדרכך.

אילחוש שיניים נעשה בזריקה. אני לא מכירה ספריי שמאלחש שיניים

את יכולה לבקש מהרופא להעתיק את הצילומים ולשלם את עלות העתקתם (זה נעשה במכון רנטגן, לא במרפאה)

גז צחוק אכן אינו תמים, ותוכלי לגגל מידע עליו.

מאד קשה לילד לעבור טיפול בכמה צדדים של הפה בבת אחת, במיוחד אם יש צורך באילחוש. זו תחושה מאד לא נעימה להיות מאולחש בכמה מקומות. לכן נהוג לעשות רבע פה בכל פעם

אם מדובר בשיני חלב טוחנות (אחוריות), חלקן נושר בגיל 9-11 וחלקן בגיל 10-12. לא בדיוק בגיל 7...

לא די בצחצוח. מחלת העששת תלויה גם בסוג החיידקים בפה (מדבק מההורים), במה ומתי אוכלים ושותים וגם בצחצוח.

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו