צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום רפואת שיניים לילדים
מנהל/ת הפורום: דר' רוית בן מאיר
  שאלות למתחיליםזואי 05:09 19/10/2007
תיתי שלום והמון תודה,
כיוון ששאלותי כ"כ נדושות תהיתי האם יש מאמרים כללים שכתבת באתר? איני יודעת היכן לחפש את הקישור.
ביתי בת 10.5 חודשים, יונקת ואוכלת מוצקים. רציתי לשאול:
1. האם צריך להתחיל לצחצח שיניים?
2. אם כן, פעם אחת ביום בערב או יותר?
3. רופאת הילדים אמרה שלא צריך ואם רוצים בכל זאת אז עם בד על האצבע? לא מצאתי דבר כזה בחנות. האם את ממליצה על מברשת שיניים ואם על בד, אולי תוכלי לעזור לי ולומר לי איך זה נקרא.
4. עם\בלי משחת שיניים. ואם כן אז איזו (אם\בלי פלואוריד).
המון שאלות רגילות (כיצד כולן יודעות ואני לא? :-)
המון המון תודה,
זואי
   משום מה, הקוקי עם שמי לא עלה, והרי תשובותד"ר רוית בן מאיר 08:31 19/10/2007
לגבי מאמרים: יש, וברגע שאצליח להושיב את בעלי להעביר אותם הם יהיו בערך כאן. נגישים.
לגבי צחצוח: כדאי לצחצח בוקר וערב, רצוי גם אחרי אכילת משהו מאד דביק (במבה, דגני בוקר). לגבי אכילה בזמן שינה, זה ממש לא טוב לשיניים. ממליצה לצחצח אחרי כל ארוחה לילית. קשה, מנג'ס אבל מאד משתלם!
מברשת: קטנה ורכה. כזו של ילדים. לגבי הרופאה שהמליצה לצחצח בבד: עיון לא ממש מוצלח. קשה מאד לנקות את נקודות התורפה, כלומר את החיבור בין החניכיים לשיניים בעזרת בד, וגם אין סיבה, כשיש מברשת שיניים. משחה: משחה של ילדיםפ, מופחתת פלואוריד, ובכמות קטנה מאד מאד, בערך בגודל ציפורן הזרת של התינוק. אם מצחצחים פעמים רבות, ניתן לותר בחלקן על המשחה.
ואגב, כדאי לצחצח גם לפני שיש שיניים. גם כדי לשמור על הלשון והחניכיים, ובעיקר כדי להרגיל לצחצוח ממש מגיל צעיר.
ואשמח אם תעבירי את תשובתי גם לרופאת הילדים, שלא תגרום נזק לילדים אחרים ביעוץ מטעה.
   תודה רבה!!!זואי 04:09 20/10/2007
תודה רבה על התשובות, אעדכן גם את הרופאה כעצתך.

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו