צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום מנשאים
מנהל/ת הפורום: אורית סופר
  מנשא לתינוק בן שבועייםרונית 15:54 15/02/2009
היי,
ממה שבדקתי והתרשמתי- נראה לי שמנשא פאוץ הוא הכי מתאים לי מאחר והוא פשוט ללבישה, חלק אחד, ולא דורש קשירות או שימוש באבזמים למינהם.
השאלה היא- מה ההבדל בעצם בין "יעלה" ל"תליני" או maya wrap? איך יודעים באיזה מהם לבחור?
ושאלה נוספת- באילו חנויות ניתן לקנות מנשא שכזה (איזור חדרה), אם אינני רוצה לקנות דרך האינטרנט אלא למדוד קודם?
תודה!
   מנשא פאוץ'אורית מנשאים 16:41 15/02/2009
מנשא פאוץ' חשוב מאד למדוד כדי להתאים את המידה הנכונה, מכיוון שאינו מתכוונן.
ההבדלים בין תליני ויעלה (ושאר מנשאי הפאוץ') אינם גדולים, הדרך היחידה לבחוןר ביניהם היא למדוד כדי לראות מה יותר מתאים לך. יש אנשים שהמידות של פאוץ' זה או אחר מתאימות להם יותר מאחרים.
מאיה ראפ הוא מנשא מתכוונן- יש גם מאיה פאוץ', אני לא בטוחה שהוא מיובא לארץ- את צריכה לבדוק.

אני ממליצה לבדוק עוד מנשאים, משום שלא לכל אמא נוח להשתמש במנשא אלכסוני בחודשים הראשונים, בגלל חלוקת המשקל הלא-סימטרית. אישית מצאתי שמנשא צד היה לי מאד נוח כמנשא נוסף, אך לא לשימוש בלעדי.

את יכולה להשוות כמה סוגי מנשאים בסניף פרדס חנה של "המנשא הנכון": minsaim.co.il/counsel

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו