צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום מנשאים
מנהל/ת הפורום: אורית סופר
  בת-אל 11:20 25/02/2009
כיום אני משתמשת במינשא SNUGLI, אמרו לי שהמנשאים המערביים לא טובים לתינוק כי זה פוגע לו בעמוד השידרה.
האם זה נכון?
   מנשא מערביאורית מנשאים 12:11 25/02/2009
אכן יש טענה שמנשא מערבי עשוי לפגוע בעמוד השדרה. אני מצרפת קישור למאמר בנושא: minsaim.co.il/spinal-stress
יש לציין כי אין זו טענה גורפת ויש גם הטוענים שאין סכנה כזאת, אבל באופן כללי הייתי אומרת שמנשאים מערביים נותנים פחות תמיכה לגוף התינוק ולגוף האמא ואינם מומלצים במיוחד. לא נתקלתי בהרבה אמהות שנהנו והשתמשו בסנגלי לאורך זמן.
   מצרפת את הקישור הנכון:אורית מנשאים 12:12 25/02/2009
   תודהבת-אל 12:18 25/02/2009
אני הייתי מבקשת המלצה על מנשא טוב אך לא יקר במיוחד.
שיכול להתאים לכאבי גב.
אני מעוניינת לסחוב את הילד (עכשיו גיל 3 חודשים) עד גיל 4 לפחות
   מנשא לטווח ארוךאורית מנשאים 14:15 25/02/2009
ממליצה על מנשא ילקוט או מנשא סיני.
minsaim.co.il/yalkut
minsaim.co.il/sini
   הבדל בין מנשאיםבת-אל 14:30 25/02/2009
מה ההבדל בין הסיני לבין יאמו?
   מנשא ילקוט מול סיניאורית מנשאים 14:50 25/02/2009
מצרפת קישור להשוואה מפורטת
minsa.co.il/mikedem-vs-yamo
   תיקוןבת-אל 15:00 25/02/2009
מה ההבדל בין סיני בין יאמו ובין דידימוס?
   דידימוס זה כבר סיפור אחר לגמרי...אורית מנשאים 15:39 25/02/2009
יאמו וסיני הם שני מנשאים די דומים, ההבדל המהותי ביניהם הוא אופן הקשירה (קשירה לעומת קליפסים) אבל בגדול הם מאפשרים מגוון תנוחות דומה ואופן השימוש בהם דומה.

דידימוס הוא מנשא בד ארוך, כלומר רצועת בד ארוכה, שניתן לקשור אותה באינספור דרכים, היא מאפשרת כל תנוחת נשיאה ללא הגבלה, והתפעול שלה שונה מהותית מתפעול של מנשא סיני/ילקוט. צריך לקשור אותה כל פעם מחדש ולכל תנוחה יש 4-5 דרכים שונות לקשור את המנשא כאשר כל קשירה משנה את חלוקת המשקל והעומסים ויש לה יתרונות וחסרונות משלה. בקיצור- סוג אחר לגמרי של מנשא...
   בת-אל 16:13 25/02/2009
תודה רבה על כל המידע.
ראיתי באתר ששלחת לי שיש ביום שישי הזה יום מפגש בחיפה.
אני אגיע לשם ואני אמדוד את המנשאים.

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו