צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום מנשאים
מנהל/ת הפורום: אורית סופר
  לא מסתדרת עם תינוכיס. מה אתם ממליצים?שני 17:06 28/02/2009
שלום, ביתי בת חודש וחצי, ואני מעוניינת לשאתה במנשא. יש לי תינוכיס, אך שתינו לא מחבבות אותו במיוחד, כי הוא מסובך לשימוש, וגם כי ביתי נעלמת לי בתוך כל הבד האינסופי הזה...
על איזה מנשא אתם ממליצים שהוא הכי בריא לי ולה, מאפשר גם הנקה, ופרקטי לשימוש?? היכן ניתן להתנסות ולרכוש?
תודה! שני
   מנשא לגיל חודש וחציאורית מנשאים 17:18 28/02/2009
בגיל הזה אני ממליצה על מנשאי כריכות אלסטיים (מנשאי בד ארוך כמו תינוכיס, או מנשאים ללא קשירות כמו צמד, שרון דרור או לופי), מנשא סיני או מנשאי צד לסוגיהם. אם חשוב לך גם להניק במנשא, המנשא הסיני פחות מומלץ.
חשוב למדוד את המנשאים כדי לדעת מה המנשא הכי נוח עבור שתיכן.

מנסיוני רוב האמהות מעדיפות מנשא כריכות. אם לא נוח לך עם הקשירות של התינוכיס הכי טוב לנסות קודם כל מנשא כריכות ללא קשירות, או פשוט לקבל הדרכה בשימוש בתינוכיס- הוא לא כזה מסובך כשיודעים להשתמש בו נכון.

מוזמנת לבקר פה למידע על התנסות ורכישת מנשאים:
minsaim.co.il
   תינוכיסשרון 15:55 03/03/2009
היי .
למה את לא מסתדרת עם תינוכיס? גם לי יש והוא מאוד מאוד נח לשימוש ברגע שיודעים איך לקשור נכון,
בקשר לגיל הילד מנשאים שבטיים הם הכי טובים ומומלצים לאחר בדיקות רבות שעברתי עם מנשאים שונים.
אם את צריכה עזרה אם התינוכיס את יכולה להתקשר ישירות אליהם 035188108 .

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו