צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום מנשאים
מנהל/ת הפורום: אורית סופר
  מנשא לבן 3 חודשיםויקה 14:19 05/06/2009
יש לי תינוק בן 3 חודשים ששוקל כעת 7 קילו.

עד עכשיו אני משתמשת במנשא כריכות, הוא אוהב מנשא ונהנה ממנו מאוד וכך גם אני.

הבעיה היא שמנשא כריכות מאוד חם ושימוש בו הופך להיות ממש בלתי אפשרי בימי הקייץ. בנוסף הגמישות של המנשא מתחילה להפריע ולהקשות על הנשיאה בגלל המשקל הגדול יחסית של הילד.

היתי רוצה לעבור למנשא ילקוט או מנשא מערבי, כמו בייבי ביורון או סנגלי .

אני מעוניינת במנשא שמאפשר נשיאה עם פנים פנימה והחוצה ורצוי גם על הגב.

רציתי לשמוע חוות דעת לגבי מנשאים הבאים: בייבי ביורון דגם אייר , EVENFLO דגם BACK PACK ואינפנטינו דגם פרונט טו באק.

אולי יש המלצות על מנשאים נוספים?
   מנשא לגיל 3 חודשיםאורית מנשאים 14:27 05/06/2009
למיטב ידיעתי, אין מנשא שמאפשר גם נשיאת גב וגם פנים החוצה (אם יש, אשמח לשמוע עליו).
מכיוון שלנשיאה עם הפנים החוצה חסרונות רבים (מצרפת קישור למאמר שמסביר למה), אני ממליצה לבחור במנשא שמאפשר גם נשיאת גב, במיוחד כשמדובר בתינוק כבד יחסית, שעומד להיות עוד יותר כבד בחודשים הקרובים (7 קילו בגיל 3 חודשים יכול להפוך ל 9-10 קילו בגיל חצי שנה, וזה ממש לא משקל שכדאי לשאת מקדימה, במיוחד לא עם הפנים החוצה.
ממליצה לך לבדוק מנשאי ילקוט (המותגים הנפוצים בארץ הם יאמו וארגו) וכן מנשאים סיניים, שגם הם נוחים מאד לנשיאת תינוקות כבדים, ומאפשרים עד גיל מסוים גם נשיאה עם הפנים החוצה בתנוחת לוטוס.

מאמר על הבעייתיות בנשיאה עם הפנים החוצה:
www.minsaim.co.il/104117/%D7%A4%D7%A0%D7%99%D7%9D-%D7%94%D7%97%D7%95%D7%A6%D7%94
מנשאי בטן גב:
www.minsaim.co.il/104117/front-back-carrier
   מנשא לבן 3 חודשיםויקה 11:00 07/06/2009
לפי מה שהבנתי יש בשוק 2 מנשאים מערביים שמאפשרים נשיאה על הגב.
אחד זה המנשא הזה :www.wallashops.co.il/ws/a/ap.aspx?pi=1DN30DB0F3

ויש עוד מנשא של אינפנטינו שנמכר בשילב.
האמת לא ראיתי אישית ולא מדדתי עדין.

מה שכן שמתי לב ששני המנשאים האלה עולים כ-200 ש"ח פחות מיאמו.

לפי המאמר שצירפת אני רואה שאין צורך להימנע באופן מוחלט מנשיאה פנים קדים, אבל מומלץ להמתין לגיל המתאים ולא לעשות את זה לאורך זמן.

האם יש בירושלים נקודה שמאפשרת מדידה של מנשאים כמו כנעני, יאמו וכדומה?
   לא מכירה מנשאי גב מערבייםאורית מנשאים 15:17 07/06/2009
אם תנסי, מוזמנת לכתוב פה את דעתך עליהם :-)

בירושלים יש את טלי. הטלפון שלה מופיע ברשימת היועצות באתר המנשאים הישראלי www.minsa.co.il/service

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו