צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום מנשאים
מנהל/ת הפורום: אורית סופר
  המלצה למנשאנטלי 12:06 31/10/2010
יש לי תינוק בן 4 ח' גבוה ושוקל לפחות 7 ק'.
מחפשת מנשא קדמי עם פנים אלי וכלפי חוץ.
אבל מנשא שאוכל להשתמש בו להמשך ולא עד 10 ק'....

אשמח לקבל המלצות
   המלצהמינה יועצת מנשאים 01:15 11/11/2010
לפני שאמליץ לך על סוד מסויים, חשוב להדגיש כי מנשא נכון שישמור על תנוחה פיזיולוגית של התינוק, לא ייתן לך אפשרות להושיב את התינוק עם הפנים כלפי חוץ. ויותר מכך גם אין לא לך ולא לו צורך בכך. את כל עולמו במיוחד בגיל שלו. כאשר הוא רואה אותך יהיה לו את האפשרות להביט לצדדים כאשר ירצה ויהיה מוכן לזה וכאשר לא, יוכל להשען עליך ולהתחבא מכל העולם.
לגבי סוג מסויים זה כבר תלוי בדברים אחרים שצריך לקחת בחשבון חוץ מגיל ומשקל. ממליצה לך לנסות כמה סוגים של מנשאים ואז לקבל החלטה לפי מה שיהיה לך ולתינוק שלך הכי נוח. יש את מנשאי בד ארוג שאת חייבת לנסות. כמו כן תנסי מנשא מסוג מאי ומנשא ילקות, למשל מנשא סאפי. יש לה מנשאים מעניינים ומוצלחים מאוד!
עם יהיו לך שאלות נוספות אשמח לענות,
מינה
   איפה אפשר לראות ולמדודנטלי 09:05 12/11/2010
מנשא בד ארוג ומנשא סאפי???

ובקטגוריה של מנשא ילקוט אילו עוד שמות של מנשאים נכללים בו?

תודה ושבת שלום
   מינה יועצת מנשאים 17:06 12/11/2010
אני לא יודעת עד כמה מקובל כאן לתת פרטים אבל את יכולה להיכנס לאתר:
www.mammina.net
למצוא שם תמונות, הסברים, ותשובות להרבה שאלות.
היתה היום פגישה של אימהות מנשאים גדולה בפארק לאומי בתל אביב. חבל שלא ראית פרסום על כך ולא הגעת.. יהיה וד מפגש כזה עוד שבועיים, רק נכון לרגע זה לא יודעת עם זה יהיה בפארק ירקון או במקום אחר.
את יכולה להשאיר לי את הפרטים שלך כדי שאוכל לעדכן אותך.
סופ"ש טוב
   מתי יש מפגש נוסף לגבי מנשאים?חגית 16:07 29/11/2010
אשמח להגיע. :-)
   מינה יועצת מנשאים 16:23 30/11/2010
חגית אני מעדכנת את לוח המפגשים גם באתר www.mammina.net
וגם בקבוצה אותה אני מנהלת בפייסבוק : "הכי קרוב לאמא" תוכלי לעקוב שם. אגב לא אמרת לי באיזה איזור את?

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו