צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום מנשאים
מנהל/ת הפורום: אורית סופר
  נפילת שני תינוקות ממנשאים בתנוחת ערסול בשבועיים האחרוניםשרון 09:01 23/07/2011
אמהות יקרות,
אני עובדת בבית החולים איכילוב.
לביה"ח דנה הגיעו בשבועיים האחרונים שתי אמהות עם תינוקות בני חודש שנפלו מן המנשא בתנוחת העירסול (מנשאי קשירה דוגמת מינסרי ולופי) וזו לא הפעם הראשונה שזה קורה.
במקרה הראשון התינוק נפל תוך כדי הליכה ברחוב- פשוט התגלגל לו מהמנשא ונחת על הכביש, על מעבר החצייה-
במקרה השני תוך כדי הכנסת התינוק למנשא- לתנוחת הערסול כשהאם כיסתה אותו ברצועה השנייה הוא התגלגל ונפל-
בשני המקרים לתינוקות נגרמו חבלות ראש.
אתן ודאי יכולות לתאר לכן את הרגשתן של האמהות.
מדובר באמהות מנוסות (אחת מהן השתמשה בקביעות במנשא זה עם שני ילדיה הבוגרים).
תובנות?
ראשית בעת הכנסת התינוק למנשא עשו זאת אך ורק מעל משטח מרופד- על המיטה, מעל ספה. נפילה של תינוק בעת ההכנסה הנה מגובה מטר- זה עשוי להיות קטלני אם הוא פוגש את הרצפה.
שנית- יש לשקול היטב אם להשתמש במנשא מסוג זה בתנוחת ערסול- נכון- היתרונות בהחזקת הילד קרוב לגוף ידועים ונכונים- אך כמות התאונות שמתרחשות איתם גבוהה (בארה"ב קיימים דיווחים רבים) ולצערי חזיתי אתמול במשפחת התינוק - כך שאני לא מאחלת לאף אחת מכן להיות במצב הזה.
   שימוש במנשא מחייב שיקול דעת ושימוש נכוןאורית מנשאים 17:06 25/07/2011
כמו בכל מוצר או מתקן שמשמש לנשיאת או הנחת התינוק, חשוב להקפיד על כללי בטיחות ושימוש נכון כשמשתמשים במנשא.
אני מצרפת קישור לכללי בטיחות בסיסיים בשימוש במנשא, וממליצה לכל אם לקבל הדרכה מקצועית פנים אל פנים כשהיא מתחילה להשתמש במנשא לראשונה. לא מומלץ לקנות מנשא במקום שלא מספק הדרכה רצינית.

כללי בטיחות:
minsaim.co.il/104117/%D7%9B%D7%9C%D7%9C%D7%99-%D7%96%D7%94%D7%91

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו