צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום מנשאים
מנהל/ת הפורום: אורית סופר
  מנשא שמתאים לרזותהדר 14:27 03/08/2011
יש לי תינוקת חמודה בת חודשיים. היא לא כ"כ אוהבת להיות בעגלה ולכן אני מחפשת מנשא שיתאים. אני צריכה אותו בעיקר בשביל טיול בשכונה ובבית כאשר היא בוכה ועלי לסיים דברים. אני מאד מאד רזה וכל מיני מנשאים שמדדתי לא התאימו לי.
(לא נצמדו לגוף)
אני מחפשת מנשא שיתאים למידות שלי שאוכל לשאת בו את ביתי לתקופה ארוכה, כמו כן, חשוב לי שיהיה נוח (אני סובלת בכאבי גב). אודה אם מישהי תוכל להמליץ לי על מנשא מתאים.
תודה
   מנשא לנשים רזותאורית מנשאים 15:44 04/08/2011
את צודקת שאת מחפשת מנשא שיתאים את עצמו למידותייך. מנשא רפוי מדי אינו בטיחותי ואינו נוח.
אני משערת שנסית מנשאים קשיחים מסוגים שונים שאינם באמת מתאימים את עצמם לגוף הנושא.
יש בארץ מבחר ענק של מנשאים שיכולים להתאים לך ולה- מנשאי כריכות מתכווננים (לדוגמה שרון דרור), מנשאים סיניים, מנשאי צד ועוד.
שימי לב שיש מנשאים שמגיעים במידות- אם את רזה מאד יתכן שהמידה הקטנה ביותר תהיה גדולה עליך ולכן כדאי לנסות מנשאים מתכווננים שאפשר להדק ללא הגבלה כגון שרון דרור, ערסלי, סאפי או מנשאים סיניים.
אני מציעה לבקר באתר המנשאים הישראלי כדי להתרשם מהמבחר הקיים, ובעיקר למדוד את המנשא לפני הקנייה כדי לודא שהוא אכן מתאים לך ומתהדק במידה מספקת.
www.minsa.co.il
   תודה על תגובתך..הדר 20:13 04/08/2011
התרשמתי מהאתר וממבחר המנשאים, אני מחפשת משהו בגנון הסיני/סאפי.
ראיתי באתר מנשא סאפי מאי ומנשא טליה, שניהם נראים לי שיתאימו לי.
מה ההבדל ביניהם?
האם לדעתך אכן הם יכולים להתאים לי? היכן ניתן לנסות אותם?
שוב תודה.
   ההבדל הוא בגזרה ובריפודאורית מנשאים 20:39 04/08/2011
לסאפי יש ריפוד דק ורצועות רחבות ולטליה יש רצועות צרות עם ריפוד עבה. אני ממליצה למדוד את שניהם ולבדוק איזה יושב טוב יותר.
אפשר למדוד את שניהם דרך אתר המנשאים, פרטים כאן: www.minsa.co.il/service

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו