צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום מנשאים
מנהל/ת הפורום: אורית סופר
  מבקשת המלצה למנשא לגיל 8 חודשיםגילת 11:53 05/12/2012
אני מעוניינת לקנות מנשא שיתאים לנשיאה גם קדמית וגם על הגב שלי. שיהיה נוח לתינוק ולגב ולכתפיים שלי גם כשמדובר בנשיאה של כמה שעות.
אשמח להמלצות.
כמו כן, יש לי תלושים לדר בייבי ולשילב. האם אפשר לקנות שם מנשא מומלץ ונוח?
   בגיל הזה הבחירה הקלאסית היא מנשא ילקוטאורית מנשאים 12:11 05/12/2012
שעונה על כל הדרישות שלך ויתאים לנשיאות ממושכות וגם בגילאים מתקדמים. ככל הידוע לי אין מנשאי ילקוט לא בשילב ולא בד"ר בייבי, נדיר למצוא ברשתות מנשאים איכותיים. מוזמנת לבקר באתר המנשאים הישראלי להתרשם מהמבחר שיש בארץ ולאתר את היצרנים/יבואנים ונקודות המכירה שלהם.
www.minsa.co.il/backpack
   תודה ושאלהגילת 12:38 05/12/2012
מה ההבדל בין מנשא כמו "טליה" המומלץ פה למטה שעליו כתוב שהוא סיני קלאסי אך מתאים לבטן ולגב לבין מנשא ילקוט?
   מנשא סיני לעומת ילקוטאורית מנשאים 13:51 05/12/2012
בגיל שלכם ההבדל העיקרי הוא באופן הלבישה, ילקוט נסגר בקליפסים והסיני ברצועות ארוכות שנכרכות סביב התינוק והנושא.
עש הבדלים נוספים בגזרת המנשא והאופן שבו הוא מתהדק שבעטיים מנשא סיני מתאים מלידה, ומנשא ילקוט רק מגיל כמה חודשים (3-6 חודשים פחות או יותר).
מבחינת חלוקת המשקל ותנוחות הנשיאה הם דומים מאד, הכי טוב להתנסות ולמדוד את שני הסוגים ולראות מה יותר נוח לך.

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו