צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום דיני עבודה, זכויות נשים הריון ולידה
מנהל/ת הפורום: עו"ד לימור דרעי
  פוטרתי ונכנסתי להריוןנעמי 19:21 10/02/2010
קיבלתי הודעת פיטורין 25 יום מראש ע"פ החוק ובמהלך ה25 יום גיליתי שאני בהריון ואני מפחדת שזה יהיה לרעתי

כי הלכתי לראיון עבודה ושם אמרו לי במפורש יש לנו נסיון מר עם נשים שיולדות כל הזמן ואנחנו בפרוש מודיעים שאנחנו לא רוצים מישהי בהריון.

יש לי כמה שאלות:
אני מבינה שאין משהו לטובתי שימנע את הפיטורים כי צריך להודיע למעסיק קודם ההודעת פיטורין- שאני בהריון.

למרות שיתכן מאד ונכנסתי להריון לפני הודעת הפיטורין (לא בדקתי במשך יותר משבועיים)

השאלה השניה היא לגבי האם אני חיבת להודיע למראיין בראיון עבודה על הריוני, אני בתחילת ההריון וממש לא הייתי רוצה להודיע לכולם (להורים לא הודעתי..)

מכיוון ואנחנו ערב פסח עכשיו אז חשבתי להתחיל לעבוד אחרי פסח ולחתום אבטלה עד אז מצד שני עד אז יתכן ותהיה לי בטן הריונית קטנה שתוכל להכשיל אותי. אין משהו לטובתי בחוק???

שאלה נוספת יותר ענינית- אם אני חותמת אבטלה אני מניחה שאסור לי לעבוד מהבית כעוסק פטור- היתה לי מחשבה לפתוח מהבית סטודיו קטנטן של עוסק פטור השאלה אם לחכות עד שאני אמצא עבודה כשכירה או שאין בעיה אם אני עובדת עד סכום נמוך מאד (לא חושבת שאעבור את ה- 1000 ש"ח בחודש)

סליחה על האורך ותודה על התגובה
נעמי.

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו