צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום דיני עבודה, זכויות נשים הריון ולידה
מנהל/ת הפורום: עו"ד לימור דרעי
  לאחר פיטוריםשי 00:13 28/11/2011
שלום, שמי שי ואני בן17.5vאני עבדתי כשבועיים בפיקנסין שזה אוכל סיני מהיר בקניון עזריאלי מודיעין, בעל הבית של כל הסניפים כנראה שלא אהב אותי והחליט לפטר אותי.עכשיו בסוף המשמרת הראשונה שלי אמרו לי שרק אחרי 30 משמרות אני מקבל את התשלום על החפיפה (יום ראשון בעבודה)ועד שאמרו לי כבר עבדתי באותו היום 9 שעות.לאחר שבועיים שהחליט לפטר אותי חיכיתי למשכורת שלי ושקיבלתי אותה גליתי שחסר לי 4 שעות של תשלום עליהם בדקתי זאת עם המנהל סניף והוא אמר שהוא יבדוק לאחר שבוע בלי תוצאות הלכתי לשם ובעל הבית היה ואמר שאני לא מקבל את ה4 שעות האלה מכיוון שלא עבדתי יותר מ30 משמרות אך אני לא פיטרתי את עצמי אלא הוא זה שפיטר אותי מה אפשר לעשות במקרה זה ואיזה זכות נפגעת בי פה? ואיזה צעד צריך לעשות כדי לקחת את זה צעד אחד קדימה?
   תשלום בגין חפיפהעו"ד לימור דרעי, מנהלת הפורום 11:01 28/11/2011
שלום שי
ע"פ החוק על שעות התלמדות או חפיפה במסגרת העבודה חובה על המעסיק לשלם לפחות שכר מינימום.
המעסיק אינו יכול להתנות על תשלום זה בטענה של ביצוע 30 משמרות.
כדי לקדם את העניין רצוי כי תיידע את המעסיק לשעבר על כך מעבר לכך תמיד ניתן לפנות במכתב התראה באמצעות עו"ד.

המענה אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי
לימור דרעי, עו"ד
נייד: 0545-845287
מייל: limordery2@gmail.com

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו