צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום דיני עבודה, זכויות נשים הריון ולידה
מנהל/ת הפורום: עו"ד לימור דרעי
  למה כל כך קשה למצוא עבודה לאמהות?איילת 10:25 18/03/2012
אחרי שנה וחצי בבית עם הילד, החלטתי לחזור לשוק העבודה.
אני למעלה מחצי שנה מחפשת ולא מוצאת עבודה.
אני רשומה כמעט בכל האתרים לחיפוש עבודה, אפילו לקחתי יעוץ איך לעבור ראיון טוב, ועדין אני מקבלת המון לא.
בחודש האחרון הנושא התחיל להיות ממש מעיק אחרי שכבר התקבלתי לעבודה יום לפני שלחו לי סמס לא להגיע, שבחרו להמשיך עם מועמדת אחרת, ממש נשברתי. מה אני עד כדי כך גרועה? ביום יום אני מצליחה לאסוף כוחות וללכת לעוד ראיונות ולא להתייאש, אבל הלחץ הזה מעיק עלי ולא נותן לי שקט בלילה. ברמה שאני כמעט לא ישנה רצוף.
מה עושות שאר האימהות בלי עבודה? ולמה כששומעים שאני אם לתינוק הפרצוף הופך לחמוץ?! ובכלל, איך אני יכולה להוריד את הלחץ הזה בלילה?
   עו"ד לימור דרעי, מנהלת הפורום 09:39 19/03/2012
שלום איילת
צר לי לשמוע על מצבך, חצי שנה זה בהחלט הרבה זמן לחיפוש עבודה. אכן לעיתים מעבידים אינם מעונינים לקבל אמא לילד שמעוניינת לעבוד, אבל חשוב לזכור שיש מעבידים שכן, הרי יש הרבה אמהות שעובדות.
יכול להיות שהסיבה לכך אולי בגלל שנשארת שנה וחצי בבית, לעיתים מעבידים אינם מקבלים זאת בעין יפה.
בכל מקרה, באיזה תחום את מחפשת? ומאיזה אזור את? אשמח לסייע במידה ואוכל, תוכלי לשלוח לי למייל את הקו"ח.
האם אופציה לעבוד מהבית כעצמאית יכולה לבוא בחשבון במקרה שלך או הסבת מקצוע ?
אני יכולה להבין שהמצב גורם לך לאי שקט אבל אל תשכחי זה עניין של זמן ובסופו של דבר כולם מוצאים עבודה.
בהצלחה בהמשך
לימור דרעי, עו"ד
limordery2@gmail.com

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו