צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום דיני עבודה, זכויות נשים הריון ולידה
מנהל/ת הפורום: עו"ד לימור דרעי
  הריון הסכם עבודה וחלת סיגל 23:02 14/08/2013
תמתי על הסכם עבודה כעובדת זמנית ב9/2012. כמפעילה בגני עיריה. בחוזה נרשם שאין המעביד מתחייב לספק עבודה בתקופת החופש והחגים.

בפועל בתקופת החגים עבדתי חלקית, לדוגמא בחנוכה, שהילדים יצאו לחופשת החג, לא היו גנים בוקר, צהרונים לעומת זאת היו פועלים מהבוקר, ולכן עבדתי בבוקר בצהרונים, לפי המערכת הקיימת אצלי, שני צהרונים ביום.
בפסח שבוע וחצי לפני החג לא עבדתי לא בגנים בבוקר ולא בצהרונים. אחרי החג, עדין לא היו גני בוקר, אבל עבדתי שבוע אחרי החג בצהרונים שחזרו לפעילות.....
נוסף לכך בחודש יולי שבו לא היו גני עיריה, ולמעסיק שלי לא היו לקוחות, עבודתי הצטמצמה לכדי קייטנות בלבד, מה שאומר שעשיתי בכל יום שני קייטנות בלבד. לא היתה לי מערכת מלאה.

בחודשים אוגוסט ספטמבר, המעסיק טוען שאין לו עבודה, ידוע לי שעובדים קיבלו אישור ליציאה לחל"ת. אני כרגע בהריון חודש 6, והמעסיק לא נותן לי אישור לחלת.
האם החוזה שחתמתי עליו חוקי, והאם זה חלוונטי למקרה שלי שאני בהריון, האם לא קיימת כאן אפלייה והרעת תנאים.
יש לציין שאני משתכרת לפי שעות ולא גלובלי.
האם ניתן לקבל שכר במצב זה.
   עו"ד לימור דרעי, מנהלת הפורום 09:03 10/09/2013
שלום סיגל
למתן תשובה יותר מעמיקה תוכלי ליצור עמי קשר, היות והתשובה היא מעט מורכבת בעניינך .
לימור דרעי, עו"ד
0545-845287

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו