צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום דיני עבודה, זכויות נשים הריון ולידה
מנהל/ת הפורום: עו"ד לימור דרעי
  המשך שאלה בנוגע לחישוב פיצויים שלום כרמי 15:14 15/06/2014
תודה על התשובה
אבל אני רוצה להבין יותר את התשובה ...כי בסופו של דבר מדובר על סכום גדול...
פניתי למספר רב של עורכי דין להתייעצות וכלם אומרים שמגיע לי(האם זה רק בגלל הכסף?) אני מצרף קישור
www.workrights.co.il/%D7%A2%D7%9E%D7%9C%D7%95%D7%AA-%D7%91%D7%95%D7%A0%D7%95%D7%A1%D7%99%D7%9D
ושם כתוב ...עמלות הן פרמיות תמורה המשולמת לעובד מדי חודש עבור תפוקת עבודתו ועמידתו ביעדים. בית הדין קבע כי עמלות מכירה של איש מכירות מהוות רכיב שכר לכל דבר ועניין...
כתוב שם שחור על גבי לבן עבור "תפוקת עבודתו ועמידתו ביעדים "

בנוסף נכתב...
בע"ע 170/03 יוסי עזרא נ. יה"ב פרוייקטים ומיחשוב ואח' (ניתן ביום 15.11.2004), פסק בית הדין הארצי לעבודה כי גם פרמיה הדומה במאפיניה לעמלה היא תוספת שיש להכלילה בחישוב פיצויי הפיטורים וההודעה המוקדמת.
אשמח אם תוכלי לעשות סדר
כל משרדי העוד שפניתי אליהם טוענים שיש עילה לתביעה ואני חושש שזה לא בגלל קייס אמיתי אלא חלילה לצורך כספי
   עו"ד לימור דרעי, מנהלת הפורום 23:45 15/06/2014
שלום רב

בע"ע 76/06 מרדכי גימלשטיין נ. יזמקו בע"מ (מיום 6.5.2008), נפסק כי תקנה 9 הנ"ל חלה על תשלומים ששיעורם נגזר מהפדיון. כאשר מדובר בבונוס אישי המשולם בעד ביצוע יעד מכירה אישי וכן כאשר מדובר בבונוס רווחיות המותנה ברווחי המעביד - רכיבי שכר אלה אינם חלק מהשכר שיש להביאו בחשבון לצורך חישוב פיצויי פיטורים.

היות ויש דעות חלוקות, יש מקום לשלוח תחילה למעביד מכתב התראה מעו"ד , בדגש על פסקי הדין אשר הם מצדדים בזכותך ואם זה לא יפעל לטובתך לפנות לביה"ד בעניין.
המענה אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי
לימור דרעי, עו"ד
   עו"ד לימור דרעי, מנהלת הפורום 23:45 15/06/2014
שלום רב

בע"ע 76/06 מרדכי גימלשטיין נ. יזמקו בע"מ (מיום 6.5.2008), נפסק כי תקנה 9 הנ"ל חלה על תשלומים ששיעורם נגזר מהפדיון. כאשר מדובר בבונוס אישי המשולם בעד ביצוע יעד מכירה אישי וכן כאשר מדובר בבונוס רווחיות המותנה ברווחי המעביד - רכיבי שכר אלה אינם חלק מהשכר שיש להביאו בחשבון לצורך חישוב פיצויי פיטורים.

היות ויש דעות חלוקות, יש מקום לשלוח תחילה למעביד מכתב התראה מעו"ד , בדגש על פסקי הדין אשר הם מצדדים בזכותך ואם זה לא יפעל לטובתך לפנות לביה"ד בעניין.
המענה אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי
לימור דרעי, עו"ד

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו