צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום דיני עבודה, זכויות נשים הריון ולידה
מנהל/ת הפורום: עו"ד לימור דרעי
  חזרה לעבודהשיןשין 07:32 25/12/2014
שלום רב, ילדתי תאומים בחודש אפריל. הארכתי את חופשת הלידה שלי בשיחות בע"פ (בלבד) עם הממונה הישירה שלי. במהלך כל התקופה הובטח לי על ידה שאוכל לחזור למקום עבודתי הקודם ל"משרת אם". חשוב לציין כי כשעבדתי שם כל מי שחזרה מחופשת לידה חזרה לעבוד עד 15:30. התאומים בני 8.5 חודשים והתכוונתי לחזור לעבודה בימים הקרובים, זאת כאמור עפ"י סיכום בעל פה עם הממונה שלי. נקבעה לי שיחה עם הבעלים והוא לא מסכים להחזיר אותי לעבודה עד 15:30 אלא רק עד 17:00,לטענתו דברים השתנו ולא ניתן יותר אישור לעבודה עד 15:30 אבל הוא ישמח להעסיק אותי עד 17 כל יום. אני לא מעוניינת לחזור הבייתה כ"כ מאוחר, אבל, כן מעוניינת להמשיך לעבוד שם. האם למרות שהיה נהוג שם בעבר לחזור מחופשת לידה ולעבוד עד 15:30 הוא יכול לסרב לעשות זאת? בנוסף על סמך שיחותי בע"פ עם הממונה התקשרתי בחוזה עם משפחתון וכרגע אני צריכה לשלם לה עבור חודשיים שבהם איני עובדת (מדובר בהפסד של כ 7000 שח = 1800 לחודש * שני ילדים). כמו כן ביררתי לגבי דמי אבטלה ואם אני לא חוזרת לעבודה בחודש הקרוב אני נחשבת למתפטרת וזכאותי לדמי אבטלה נדחית ל 90 יום כך שגם כאן אני מפסידה כסף רב. האם אוכל לתבוע את במעסיק בגין הנזקים האלה אם לא יחזיר אותי לעבודה כפי שהבטיחה לי בע"פ הממונה??
   עו"ד לימור דרעי, מנהלת הפרום 11:13 29/12/2014
שלום רב
יש מס' שאלות שהייתי מעוניינת להבהיר עמך, כמו עד איזה שעה עבדת טרם הלידה, האם ההבטחה ניתנה לך ע"י בעל הסמכות, ואף להתייחס לנושא תשלומים למשפחתון ודמי אבטלה.
הואיל ומדובר בנושא מורכב, צרי עמי קשר ואשמח לסייע לך

לימור דרעי, עו"ד
073-7322888
0545-845287

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו