צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום אפי-נו
מנהל/ת הפורום: רותי קרני הורוביץ
  רוצה להודות מקרב לב ולהמליץ !!!לקוחה ממליצה 10:21 03/06/2009
כאשר נכנסתי לאתר ולפורום אני מודה הייתי קצת חששנית. האם זה עוד אחד ממוצרי האינטרנט שעובד על כולם בעניים? האם אני אזרוק את המוצר לפח לאחר שימוש אחד כושל? קראתי תגובות ואמרתי לעצמי: "את מוציאה כל כך הרבה כסף על שטויות באופן כללי, לא כדאי להשקיע ואילו בסיכוי הקטן ביותר למנוע חתכים וייסורים"? בעלי טען שאני תמימה, האמא והחמה אמרו שעוד לא שמעו על "שטות"... כזו ואני המשכתי לקרוא סיפורי לידה מוצלחים ולהאמין במוצר. לבסוף הזמנתי את המוצר, התחלתי להתאמן משבוע 36, לא היה קל (ואני עוד סובלת מכאבים בחדירה...) אך גם לא כל כך נורא. עקבתי אחרי הפורום, ניסיתי שיניתי ובסוף מצאתי את "דרך המלך"...(על ספה בחצי שכיבה כאשר רגליי מורמות מעט על שולחן...) כאשר כל אימון אני משננת לראשי את המשפט: "כל אימון מקטין את הסיכוי לתפרים"... בסוף האימונים הגעתי לניפוח של 29-30 וגם אז הייתי בטוחה שאולי אני לא מבצעת את האימון כמו שצריך... בשבוע 38+2 ילדתי ולאורך כל התהליך אני מספרת לצוות שהתאמנתי ושלא יעיזו לחתוך אותי... וכך היה... ילדתי את ביתי הבכורה ללא תפר, קרע או חתך אחד (היקף ראשה 33) וכשכולן התנדנדו להן בפישוק לעבר ארוחת הבוקר... אני קמתי,התקלחתי, התאפרתי וישבתי עם חיוך מאוזן לאוזן. הלוואי שהייתה לי דרך להמליץ על המוצר בעוד דרכים, מי חושבת שזאת תגובה לא אמיתית או וורודה מדי אני מזמינה אותה לפנות אליי אפילו למייל הפרטי. תודה למשפ' שמש שסיפקו לי את המוצר ולרותי מנהלת הפורום (למרות שזוהי פעם ראשונה שאני אקטיבית בפורום) ת-ו-ד-ה-!
   לקוחה יקרה. תודה! וברכות ללידתךרותי קרני הורוביץ 18:25 13/06/2009

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו