צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום אפי-נו
מנהל/ת הפורום: רותי קרני הורוביץ
  שימוש נכון באפי נומירי 23:38 10/07/2009
שלום,
יש לי שלוש השאלות חשובות, אשמח לתשובתכם:
1. בימים האחרונים עם הגדלת הבלון בעת השימוש, אני מרגישה לחץ על פי הטבעת שכואב לי יותר מהלחץ שמפעיל הבלון על כל האזור, הכאב גם נשאר אחרי השימוש. מה ניתן לעשות?
2. שאלה נוספת לגבי השימוש והמדידה, הבלון אמור לעבוד על החלק הפנימי או החיצוני של פתח הנרתיק? והאם המדידה צריכה להיות בעזרת חוט על ההיקף הגדול ביותר?
3. עד איזה משקל של תינוק השימוש במכשיר יכול למנוע חתכים?
תודה רבה,
מירי
   כיוון הבלון, עומק האימון, אפקטיביות ומשקל התינוקרותי קרני הורוביץ 13:46 12/07/2009
לשאלותייך

1. בימים האחרונים עם הגדלת הבלון בעת השימוש, אני מרגישה לחץ על פי הטבעת שכואב לי יותר מהלחץ שמפעיל הבלון על כל האזור, הכאב גם נשאר אחרי השימוש. מה ניתן לעשות?

- לכוון את החיבור (החלק הקשיח) של הבלון והצינורית כלפי מעלה, כך ייווצר לחץ גדול יותר כלפי מעלה. בכלל, כדאי לכוון את האזור הקשיח כלפי מרכז, מול פתח הפות. אסור להגיע לכאב בכל מקרה, יש להבחין בין לחץ אינטנסיבי לכאב, אליו אין להגיע. הכיוונון הנכון יש להניח גם יפתור את בעיית התתכווצות (אני מניחה שזהו מקור הכאב) שאחרי

2. שאלה נוספת לגבי השימוש והמדידה, הבלון אמור לעבוד על החלק הפנימי או החיצוני של פתח הנרתיק? והאם המדידה צריכה להיות בעזרת חוט על ההיקף הגדול ביותר?

- על החלק התחתון הכולל את שרירי רצפת האגן שעומקם כשניים וחצי ס"מ פנימה מהפתח

3. עד איזה משקל של תינוק השימוש במכשיר יכול למנוע חתכים?

- לא ידועה הגבלה בעניין זה.

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו