צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום אפי-נו
מנהל/ת הפורום: רותי קרני הורוביץ
  מספר שאלותסיון 07:35 05/08/2009
1. האם אפשר להתאמן יותר מפעם ביום (כלומר בוקר וערב)?ייתכן ואעבור הקדמת לידה ועל כן אשמח להתקדם באימון בקצב מהיר יותר.

2. לא כל כך ברור לי לאיזה עומק להכניס הבלון? האם אני אמורה לאחוז בצינורית או בחיבור הקשיח הכחול?

3. אימון שרירי האגן (החלק הראשון) = להרגשתי כאשר אני מכווצת את השרירים הבלון נדחף החוצה במקום פנימה. מה לעשות?
לאחרונה התחושה כאילו הוא נדחף קדימה - האם תקין?
אני מתאמנת בשכיבה על הצד ורגליים מכופפות בזוית פחות מ - 90 מעלות.

תודה רבה,
סיון
   אימון יותר מפעם ביום, עומק הכחדרת הבלון, אימון שרירי רצפת האגןרותי קרני הורוביץ 23:17 05/08/2009
הי סיון, לשאלותייך,

. האם אפשר להתאמן יותר מפעם ביום (כלומר בוקר וערב)?ייתכן ואעבור הקדמת לידה ועל כן אשמח להתקדם באימון בקצב מהיר יותר.

*כן, אנא קראי היטב את ההוראות. מצוין שם במפורש שניתן להתאמן פעמיים ביום

2. לא כל כך ברור לי לאיזה עומק להכניס הבלון? האם אני אמורה לאחוז בצינורית או בחיבור הקשיח הכחול?

*החדרת הבלון לעומק מחצית לערך, אך לא יותר משני שליש.
את אמורה לאחוז בחיבור הקשיח.

3. אימון שרירי האגן (החלק הראשון) = להרגשתי כאשר אני מכווצת את השרירים הבלון נדחף החוצה במקום פנימה. מה לעשות?
לאחרונה התחושה כאילו הוא נדחף קדימה - האם תקין?
אני מתאמנת בשכיבה על הצד ורגליים מכופפות בזוית פחות מ - 90 מעלות.

*ייתכן שאת עושה היפוך פעולה. דמייני כאילו את שותב בקשית את הבלון פנימה. לגבי התחושה, פשוט בדקי באמצעות מראה האם את דוחפת החוצה (שגוי) או מושכת פנימה (תקין).
התנוחה שציינת מעולה.
בהצלחה ואשמח לעדכונך

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו