צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום אפי-נו
מנהל/ת הפורום: רותי קרני הורוביץ
  לידה שניהאביבית 02:05 09/09/2009
שלום לך...
הבנתי שהמכשיר עוזר גם אם בלידה הראשונה היו לי תפרים.
יש לי שלוש שאלות והן:
1. אני עם תעלת צוואר הרחם טיפה קצרה האם רצוי להשתמש במכשיר?
2. אם אני אשתמש במכשיר בהריון הזה (השני), האם אני גם אצטרך להשתמש בו בלידה הבאה (שלישית) או שאני אצטרך לקנות חדש?
3.אם אני משתמשת בו לקראת הלידה העכשווית האם בחדר לידה אני אוכל לבקש מהמיילדת להשתמש בשמן או שאהיה חייבת שהיא תשתמש רק במכשיר?

אודה לך אם תעני על כל השאלות
תודה רבה
   הי אביביתמירבית 09:55 10/09/2009
אמנם לא רותי אבל אנסה לענות לך על חלק מהשאלות כאחת שעברה לידה עם אפי-נו עד שתקבלי תשובות ודאיות מרותי.

2. אם אני אשתמש במכשיר בהריון הזה (השני), האם אני גם אצטרך להשתמש בו בלידה הבאה (שלישית) או שאני אצטרך לקנות חדש?

העבודה עם אפי-נו עוזרת להגמיש את אזור הנרתיק ולמנוע חתכים או קרעים מיותרים. תוכלי להתאמן עם המכשיר גם לקראת הלידה השלישית.האימון יהיה יותר על לידת הבלון. אני לא יודעת מתי את מתכננת עוד הריון אבל למכשיר יש תוקף של בערך 5 שנים אם אני לא טועה כך שאין צורך לקנות חדש אם את תלדי שוב בטווח הזה.

3.אם אני משתמשת בו לקראת הלידה העכשווית האם בחדר לידה אני אוכל לבקש מהמיילדת להשתמש בשמן או שאהיה חייבת שהיא תשתמש רק במכשיר?

לגבי הלידה העכשווית - את יכולה לבקש מהמיילדת להשתמש בשמן שקדים. אצלי בכל אופן כך זה היה והיא בהחלט השתמשה בו למרות שלא היה צורך בכלל האפי-נו עשה עבודה נהדרת.
לא משתמשים באפי-נו בזמן הלידה.העבודה בשבועות האחרונים שלפני הלידה. כל אימון מקדם את המטרה.מניעת קרעים/חתכים.

מקווה שעזרתי
שיהיה בהצלחה
לידה קלה וחלקה ושנה טובה

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו