צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום אפי-נו
מנהל/ת הפורום: רותי קרני הורוביץ
  לא מצליחה להתקדם באימון, המכשיר כאילו נתקע ב"קיר" ואז יוצא..אורית 01:59 13/09/2009
אני תקועה כבר 3 ימים בהיקף של 20 סמ' והבלון פשוט נשלף החוצה, קראתי את המאמר שלך בנושא אך זה עדיין לא עוזר לי, ניסיתי לשנות תנוחה אך הכי נוח לי בתנוחת חצי ישיבה חצי שכיבה

למה אני מרגישה שהבלון נתקע באיזו דופן, ולמרות שאני ממש דוחפת אותו פנימה הוא יוצא חזרה? מה אפשר לעשות? הלידה מתקרבת...
   קירות הנרתיקרותי קרני הורוביץ 19:29 16/09/2009
בתנוחת האימון שלך, חצי שכיבה ישיבה, המחסום הנפוץ הוא מחסום הסקרום - עצם הזנב, עליה את יושבת ושמכופפת בתנועת מניפה כלפי פנים ומקטינה את ההיקף של מוצא האגן.

אם זו התנוחה שנוחה לך, אני מציעה שתנסי להניח שני 'כדורי גרביים' מאותו הסוג ובני אותו הגודל, מתחת לעצמות הישיבה שלך, כדי לשחרר את עצם הזנב מהעומס. בצורה זו תשבי רק על עצמות הכסל, מהבחינה הגרמית.

אנא בדקי האם מסתייע.
   מיקום הבלון בקוטר 8 ס"מרותי קרני הורוביץ 21:31 16/09/2009
הי גילי,

8 ס"מ זה הישג יפה מאד!

כמה דברים לא ברורים מהודעתך. באיזו תנוחה (בדיוק) השגת 8 ס"מ? איך את יודעת מה ההיקף אם את נאלצת להפחית מההיקף לפני ההוצאה? האם כשהבלון נמצא 'יותר מחצי' בחוץ את חייבת להחזיק אותו בכוח רב עם היד?

אנא השיבי ואשמח לנסות ולסייע.

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו