צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום אפי-נו
מנהל/ת הפורום: רותי קרני הורוביץ
  מתקשה בשימוש באפינועדי 12:16 01/12/2009
שלום,

אני בשבוע 37 ומזה שבוע משתמשת באפינו. הצלחתי להגיע לקוטר של 7-8 ס"מ, אך אני מרגישה שאיני פועלת נכון ואיני יודעת מה אפשר לעשות כדי לתקן את דרך פעולתי- מרגישה שניסיתי הכל...

אני משתמשת בחומר סיכוך, בכדי להחדיר את הבלון, אך ככל שאני מנפחת את הבלון- הוא אט אט יוצא החוצה- יותר מחצי מהבלון ולעיתים אף יותר.
אני מרגישה לחץ ומתיחה, אך בעיקר בשפתיים החיצוניות והשאלה אם ההרחבה אמורה להיות גם פנימית ועמוקה יותר?.
ניסיתי להחזיק את הבלון או לבקש מבעלי שיחזיק אותו, אך זה קשה והוא בכל זאת בורח...

בנוסף, תהליך הלידה בכלל לא קשה לי ולא מרגיש כלידה- אני פשוט מרפה ופותחת מעט את הרגליים והבלון משתחרר ללא כל כאב.
מה אני עושה לא נכון? במה אפשר לשפר את התרגול שלי, אשר חשוב לי מאוד, כי יש לי עובר גדול עם ראש גדול- אחוזון 95...

תודה,
עדי.
   שיפור האימוןרותי קרני הורוביץ 23:46 14/12/2009
הי עדי,

הדבר היחיד שהייתי מתקנת באימון שלך הוא את עומק ההחדרה הראשוני. עושה רושם שבשלב מסויים המכשיר ממוקדם לא טוב, ועם כל ניפוח את מרגישה שהוא בורח החוצה יותר ויותר.

הפתרון החד משמעי לבריחה כזו הוא הכנסה עמוק יותר בפעם הבאה.

לאחר הניפוח הסופי (למצב בו תשהי את הבלון), את יכולה לתקן באמצעות משיכה קלה שלו החוצה עד לרגע שבו שליש מהבלון לפחות נמצא מחוץ לנרתיק ואת מרגישה התנגדות.

טוב שאת מרגישה את המתיחה בפתח. המאמן עובד רק על רצפת האגן. אין צורך באימון פנימי יותר, שכן קירות הנרתיק וקפליו מאפשרים מעבר לנפח גדול בקלות יחסית בלידה.

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו