צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום אפי-נו
מנהל/ת הפורום: רותי קרני הורוביץ
  מעוניינת לרכוש את האפי נוהילה 07:07 30/08/2010
ויש לי מס' שאלות:
1. האם עליי להתאמן כל יום על מנת שהשימוש יהייה אפקטיבי?
כמה זמן בכל פעם? וכמה פעמים ביום?
2. האם לקראת הלידה באה ניתן יהייה לקנות רק את הבלון כדי להתאמן שוב? או שצריך לקנות שוב את כל המכשיר? (זהו הריוני הראשון), יש לבלון תוקף אני מניחה....
תודה
   הי הילה, אנא קראי את ההוראות המתפרסמות באתררותי קרני הורוביץ 00:57 31/08/2010
התשובות שם.
לשאלתך השניה, לא ניתן לרכוש בלון אלא את המכשיר השלם. תוקפו לחמש שנים או שתי לידות המוקדם מביניהם.
בברכה,
   הילה 07:34 31/08/2010
תודה, רכשתי...ושאלה נוספת:
יש ג'ל סיכוך ספציפי ממולץ, כי יש לי LOVE GEL, שהוא על בסיס מים אבל קראתי שהוא מכיל גליצרין (שאני חושבת שרוב הג'לים מכילים), אין בעיה עם זה? זה לא נחשב לשמן?
   כבר התחלתי להשתמש ויש לי שאלה אחרתהילה 05:11 04/09/2010
רציתי לדעת האם בכל אימון יש צורך בשלושת השלבים? אני בעיקר שואלת לגבי השלב הראשון של כיווץ והרפייה כהכנה ללידה ראשונה, או שהשלב הסטטי ולידת הבלון מספיקים? אני משתמשת כ- 3 ימים בוקר וערב והגעתי רק ל- 16 ס"מ (חצי הדרך), מהו קצב השיפור הצפוי / רצוי?
אשמח לקבל תשובה בהקדם.
   שלבי אימון, קצב התקדמותרותי קרני הורוביץ 09:15 04/09/2010
הי הילה,
כן, רצוי לבצע את כל השלבים בכל אימון. לגבי קצב התקדמות - זה מאד אישי ולא ליניארי. יחד עם זאת 16 ס"מ הם עדיין היקף צעיר מאד. המשיכי להתאמן ואם את רואה שלא עברת היקף של 26 עד 10 ימים לפני התל"מ, עברי לאימון פעמיים ביום.

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו