צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום אפי-נו
מנהל/ת הפורום: רותי קרני הורוביץ
  ירידת לחץ בשעון תוך כדי תרגולאמא של בובה 10:51 07/09/2010
שלום,

מזה כ-10 ימים אני מתאמנת באפי נו. כאשר אני מגיעה ללחץ 24, המחוג יורד ישר ל- 22. ובהתאמה ללחץ 25 יורד ל- 23. ואני לא מצליחה לעלות את דרגות האימון כבר 3-4 ימים בעקבות כך. מצד שני, אני כן מרגישה את הבלון מתנפח, אך הוא מתחיל לרצות לצאת החוצה ואני "יולדת" אותו ללא אפשרות להחזיק אותו פנימה.

אשמח להצעות...
חג שמח
   גם אצלי היה כך. תקראי את ההוראותאוריין 11:13 10/09/2010
www.epi-no.co.il/delphinplus.asp

בהוראות כתוב "שימי לב שהמספרים והמחוג שמופיעים על גבי מד הלחץ אינם מראים את גודל הבלון. אין להתייחס למד הלחץ בשלב זה של האימון, אלא לסמוך על תחושות גופך בלבד. "

אני "תקועה" על 20 כבר שבוע, עד שקראתי והבנתי שמד הלחץ לא משנה.
במהלך האימון אני כל כמה שניות מוסיפה עוד קצת ועוד קצת, והשעון לא עולה מעל 20.

מה שכן - היציאת הבלון, אני רואה שהוא גדל מאימון לאימון, וזה מה שחשוב.

בהצלחה
   אוריין צודקת. אנא קראי את ההוראותרותי קרני הורוביץ 17:57 10/09/2010
לחץ האויר אינו אינדיקציה להיקף הבלון. רק תחושת הגוף. הוסיפו בהדרגה מעט נפח בכל אימון, ומדדו את הבלון לאחר הוצאתו. המדידה הרגישה ביותר היא באמצעות סרט מדידה גמיש של תופרת. ולגבי בריחה, יש להכניס את הבלון מעט יותר פנימה מראש אם ברח החוצה.
   תודה על התייחסותאמא של בובה 14:35 13/09/2010
עדיין לא ברור לי אם כך למה צריך את מד הלחץ ? ובשביל מה יש טבלת המרה מהלחץ שמתקבל לס"מ ?
   זו אינה טבלת המרה מהלחץ.אוריין 13:10 17/09/2010
מד הלחץ מיועד לתרגול של חיזוק רצפת האגן לאחר הלידה.
אין לו שום משמעות בזמן התרגול לפני הלידה.

טבלת ההמרה מתייחסת לקוטר הבלון אחרי שמוציאים אותו - שימי לב שמצורף גם כרטיס כזה עם אפשרות מדידה, כאשר לכל קוטר יש "תרגום" להיקף של הבלון.

בהתחלה חשבתי כמוך. אחרי שקראתי את ההוראות בערך 7 פעמים - בלי להגזים - הבנתי את הרעיון.

קחי ליד את הכרטיס המצורף, בצד של הסנטימטרים או האינצ'ים - זה לא ממש משנה... אחרי שתוצאי את הבלון ותנקי אותו, ולפני הוצאת האויר ממנו, תניחי אותו על הכרטיס ותראי מה הקוטר, ולפי זה תראי מה ההיקף.
בחוברת זה מוסבר טוב, אבל מאחר וזה באנגלית, הייתי צריכה יותר סבלנות כדי להתרכז ולהבין...
   אוריין, כשמך.. תודה!רותי קרני הורוביץ 11:53 23/09/2010

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו