צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום אפי-נו
מנהל/ת הפורום: רותי קרני הורוביץ
  לא מתקדמת מעבר ל 23 ס"מליה 01:29 04/06/2011
אני כבר בשבוע 39 מתאמנת כל יום ולא מצליחה לעבור את ה 23 ס"מ
מאחר ואין לי אינדיקציה לגבי גודל הבלון אלא רק לגבי הלחץ, אין לי כל אפשרות לדעת מה גודל הבלון לפני שאני מוציאה אותו.

אני מנפחת עד שאני מרגישה שאני לא יכולה יותר, מחכה כמה דקות מנפחת עוד טיפה וכך הלאה, עד שאני מרגישה שבאמת הפעם ניפחתי אותו ממש הרבה ושלא אוכל לנפח יותר מזה, אני מוציאה ושוב מודדת רק 23 ס"מ

איך אני אמורה לעזאזל להגיע ל 30 ס"מ עד הלידה, אם אני לא מצליחה לעבור את ה 23ס"מ כבר 4-5 ימים?

אני מתחילה להתייאש ולחשוב שכל זה היה בזבוז זמן וכסף.

מה עושים?
   עכשיו אני מאוכזבת לא רק מהמכשיר אלא גם מהפורום ליה 22:01 05/06/2011
   don't give up Ilana Shemesh, midwife 18:37 06/06/2011
Dear Lia,
Sorry for the delay but wasn't able to send the answer yesterday. It is very common that women get stuck on a certain size for a week, and then all of a sudden they progress. Every woman's tissues are different, and some stretch easier than others. I suggest you try after a bath, when the tissues are more easily stretched. Also, try doing it twice a day, and using a mirror. YOu have time, as if you practice twice a day and you birth in a week or two, that is a lot of practice sessions. You can only do what you can do, but everything you stretch is helpful for the birth. It can make the difference between a cut, a small tear, or a tear that doesn't need stitches, or not a scratch at all. Good luck

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו