צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום אפי-נו
מנהל/ת הפורום: רותי קרני הורוביץ
  כמה שאלותשושנה 14:56 13/06/2011
האם ייתכן שאחרי 18 אימונים לא הגעתי להיקף של יותר מ26 ס"מ?‏ אני מתאמנת פעם ביום ולא החסרתי יום אימונים אחד. התאריך המשוער שלי הוא בעוד שבוע. מה אפשר לעשות?‏ שאלה נוספת- מה המקסימום שאפשר להגיע אליו באימון הראשון?‏
עד עכשיו ההפרש במד הלחץ הוא בסביבות 5. האם זה מספיק או שיש צורך להתאמץ יותר?‏
   אני אשמח לקבל תשובהשושנה 22:44 16/06/2011
   הי שושנהרותי קרני הורוביץ 22:59 16/06/2011
בוודאי שייתכן. אפי נו הוא כמו מכון כושר. עצם ה'לשים וי' על אימון לא מבטיחה תוצאות.
מה שאת יכולה לעשות הוא להעז ולהתקדם יותר. ההתקדמות לא קורית מאליה. את צריכה לעבור את ההישג שכבר הגעת אליו, ולהעפיל להישג חדש. את יכולה למשל לשבור אימון לשניים, להגיע למקסימום הניפוח, להוציא את הבלון ולראות האם אכן התקדמת. אם מתברר שלא - את מתחילה מחדש.
קראי את מאמר הטיפים שלי. 26 זה לא נורא, אך אין טעם בלהתאמן שוב ושוב מבלי להתקדם.
לשאלתך לגבי המקסימום שאפשר להגיע אליו באימון ראשון. אין כללים וההישג הוא מאד אישי.
לגבי ההפרש, אנא חדדי. בין אילו שני מצבים את משווה?
   שושנה 04:10 19/06/2011
בינתיים עברתי לשני אימונים ביום, ולאחר מאמץ רב, הגעתי ל30 סמ. לגבי השאלה השניה- התכוונתי להפרש במד הלחץ בין הכיווץ להרפיה של השריר. מה המקסימום שאפשר להגיע, והאם להמשיך להתאמץ אחרי שהגעתי ל5,6 כשבהוראות כתוב ש4 זה טוב?‏

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו