צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום אפי-נו
מנהל/ת הפורום: רותי קרני הורוביץ
  מרגישה את הראש שלו נוגח באפי- נו..שואלת.. 13:47 19/06/2011
כבר כמה פעמים בזמן השימוש אני מרגישה את הראש של העובר דופק על האפי-נו..
למישהי קרה דבר כזה? זה קצת מלחיץ..
אתמול הפסקתי באמצע השימוש כי הוא לא הפסיק לדפוק את הראש לכיוון למטה.. ממש מוזר ואני מתלבטת אם להמשיך ככה.
   אשמח לתשובה- גם אתמול אותו הדבר..שואלת.. 10:22 20/06/2011
הוא פשוט דוחף את האפי-נו עם הראש ואני לא יכולה להמשיך להתאמן..
   גם לי זה קורה לאחרונה, אני אשמח לשמוע הסברשושנה 16:19 20/06/2011
יכול להיות שהבלון יותר מדי בפנים, וזה מציק לתינוק. כשאני מושכת אותו (את הבלון..‏)‏ קצת החוצה זה מפסיק.
   לשושנה, אצלי זה קורה רק כששליש עד חצי מהבלון בפנים..שואלת.. 20:13 20/06/2011
אני לא מכניסה יותר עמוק מחצי.
   אז אני מניחה שהראש של התינוק שלך כבר ממש נמוך..שושנה 23:36 20/06/2011
ככל שאני מתקרבת לסוף ההריון אני מרגישה שהתינוק יותר למטה ויותר מתעצבן מהאפי-נו..
   babies head in relation to epi-no Ilana Shemesh, midwife 08:43 22/06/2011
To tell you the truth, I have never heard this before from the hundreds of women who have used the epi-no. However, just understanding the anatomy, it would be very strange that the head could be so close to the epi-no. The baby's head is in the uterus, and the length of the vagina is about as long as your finger at least, about 8 cm. and only above your vagina is your cervix, which is usually abour 2 cm. long before labor. The baby's head is lying in the lower uterine segment, and a few cm.above the cervix, floating in water,surrounded by a pocket of water, about quarter to half a cup. That is the reason it is also OK to have sex until the end. THere is no contact between the penis and the baby's head. If you are only inserting about 5 cm. of the epi-no into your vagina, I don't understand how this could come into any contact with the baby's head. Women do say they have periodic "pressure" pushing down during braxton hicks contractions. Maybe that is what you are feeling. I really don't have any other explanation. I would not worry about there being any danger to the baby's head for sure,. Ilana
   מצטערת על הטרחה, אבל אני אשמח לקבל תרגום בעבריתשושנה 04:31 27/06/2011
   סג של תרגוםעדי 23:08 27/06/2011
האמת היא שמתוך מאות נשים אשר השתמשו באפי נו בעבר מעולם לא שמעתי על תופעה כזו.עם זאת, רק בכדי להבין את האנטומיה, זה יהיה מאוד מוזר אם ראש התינוק יהיה ככ קרוב לאפי נו. ראשו של התינוק נמצא בתוך הרחם ואורך הנרתיק הוא באורכה של אצבעך – 8 ס"מ לפחות. מעל הנרתיק ממוקם צוואר הרחם שלך שהוא בערך באורך של 2 ס"מ הרבה לפני הלידה. ראשו של התינוק נמצא באזור הרחם הנמוך יותר, כמה סניטימטרים מעל צוואר הרחם. התינוק צף ומוקף במים בכמות הנעה ביין רבע לחצי כוס נוזלים. זו הסיבה שגם מותר לקיים יחסי מין עד סוף ההריון. אין מגע בין הפין לראש התינוק. לכן אינני מבינה איך יכול להיווצר מגע כלשהו בין מכשיר האפי נו לראש תינוקך ,כשאת מחדירה רק 5 ס"מ ממכשיר האפי נו לואגינה שלך. נשים אכן מדווחות על "לחץ" זמני בזמן צירי בריקסטון (צירים מדומים ולא סדירים), אולי זה גם מה שאת חשה. באמת שאין לי שום הסבר אחר. בהחלט לא הייתי דואגת מקיומה של סכנה לראש התינוק. אילנה
מקווה שזה עזר גם אם זה לא מדוייק מילה במילה
   baby's head and epi-no Ilana Shemesh, midwife 15:36 11/07/2011
It seems to me that you are feeling general baby movement that often happens as they are trying to move down into the pelvis and also can be during a braxton hicks contraction that you are feeling a downward push of the head. Again, only put in 1/3 of the balloon, and there is absolutely no chance of his getting his head hit with the epi-no. His head is surrounded by water and is not in the vagina at this point, only during birth. Perhaps the position you are in and the focusing lets you be more aware of the fetal movement. Also certain positions will make the baby move more.

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו