צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום אפי-נו
מנהל/ת הפורום: רותי קרני הורוביץ
  קוטר ראש גדול צפוי+לחצים בבטן תחתונה בזמן שימושמיכל 11:13 11/08/2011
שלום
לידה שניה, אני מתאמנת באפי נו דלפין כשמונה ימים. הגעתי בינתיים מקוטר 7 ס"מ לקוטר 8 ס"מ.
1. האם זוהי התקדמות מספקת לשבוע עבודה או שאני מתקדמת לאט מדי (יש לי עוד פחות מ- 3 שבועות למועד המשוער)
2. בעת הניפוח אני מרגישה מעין לחץ בבטן התחתונה, כאילו שנכנס אויר לבטן... ואז אני מורידה קצת את הלחץ וממשיכה אח"כ להעלות את הלחץ. האם זה בסדר או שאני עושה משהו לא נכון
3. הכי חשוב: בהערכת משקל הרופא העריך שבתי תצא גדולה - כ- 4 ק"ג, כמו אחותה הבכורה...
כשהסתכלתי בהיקף הראש שהיה לבכורה בעת הלידה....נבהלתי...36 ס"מ. האם עלי להגיע עם האפי נו להיקף כזה או להמשיך לשאוף רק ל-31. אני ממש לא רוצה חתכים.

תודה לתשובה מהירה!!!!
   Ilana Shemesh, midwife 19:39 14/08/2011
לידה שניה, אני מתאמנת באפי נו דלפין כשמונה ימים. הגעתי בינתיים מקוטר 7 ס"מ לקוטר 8 ס"מ.
1. האם זוהי התקדמות מספקת לשבוע עבודה או שאני מתקדמת לאט מדי (יש לי עוד פחות מ- 3 שבועות למועד המשוער)
GOOD PROGRESS. DID YOU TEAR ON YOUR FIRST BIRTH?
2. בעת הניפוח אני מרגישה מעין לחץ בבטן התחתונה, כאילו שנכנס אויר לבטן... ואז אני מורידה קצת את הלחץ וממשיכה אח"כ להעלות את הלחץ. האם זה בסדר או שאני עושה משהו לא נכון
SOUNDS FINE TO ME. SOME WOMEN DO SAY THEY FEEL SOME PRESSURE.
3. הכי חשוב: בהערכת משקל הרופא העריך שבתי תצא גדולה - כ- 4 ק"ג, כמו אחותה הבכורה..
ITS A SECOND BIRTH SO YOU SHOULD BE FINE AND JUST GET THE EPI NO TO 10. 8 IS NOT ENOUGH. YOU CAN ALSO DO IT TWICE A DAY IF NEEDED..
כשהסתכלתי בהיקף הראש שהיה לבכורה בעת הלידה....נבהלתי...36 ס"מ. האם עלי להגיע עם האפי נו להיקף כזה או להמשיך לשאוף רק ל-31. אני ממש לא רוצה חתכים. USE THE CARDBOARD RULER CARD AND GET TO 10, OR 33-34 IF POSSIBLE. THE MEASURMENT IS ALWAYS BIGGER AFTER THE BIRTH THAN DURING, AS THE BONES CAN SQUEEZE TOGETHER AND MAKE THE DIAMETER SMALLER DURING THE ACTUAL BIRTH.

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו