צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום אפי-נו
מנהל/ת הפורום: רותי קרני הורוביץ
  שאלות לגבי שימוש נכון באפי-נוקרן 10:44 11/03/2012
היי,

לאחר שבועיים של תרגול יש לי עדיין ספקות לגבי השאלה אם אני מתרגלת נכון... בהתחלה לא התקדמתי הרבה ואז הבנתי מתשובות של אילנה שאין צורך להכניס חצי מהבלון פנימה ושזה מרחיב את האיזור הלא נכון (חבל שההוראות שקיבלנו בדף סותרות את אלו שבפורום).

לאחר מכן הכנסתי בערך שליש או טיפה יותר ובאמת הרחבתי בדיוק בנקודה שהבלון כמעט קופץ החוצה וצריך להחזיק.
הענין הוא שהגעתי ל-8 ס"מ ומכאן ואילך אני לא מצליחה להתקדם כי הלחץ שאני צריכה להפעיל על מנת שהבלון יישאר כבר לא הגיוני...בכל פעם שאני מנפחת טיפה יותר, הבלון לאט לאט מחליק החוצה וקשה לי להחזיק חזק כל כך - (גם בגלל רטיבות שלי באיזור אני מניחה) האם אני בכל זאת לא מכניסה מספיק ממנו? כשאני מכניסה יותר זה כואב בעיקר ולא סתם מותח.

שאלה נוספת - טרם הבנתי מה פירוש "ללדת את הבלון", ברגע שאני מפסיקה להחזיקו בנקודת החיבור הוא יוצא די מהר...

שאלה נוספת, האם זה בסדר שאני לא מגיעה ל-8 ס"מ מיד בתחילת התרגול אלא בהדרגה מנפחת כל פעם עוד קצת? בכל מקרה אני מתרגלת 10-15 דקות, אבל ל-8 ס"מ אני מגיעה רק בחלק השני של התרגול ולא מיד בהתחלה.
   sounds correct to me Ilana Shemesh, midwife 11:19 12/03/2012
More answers to your questions:

.
הענין הוא שהגעתי ל-8 ס"מ ומכאן ואילך אני לא מצליחה להתקדם כי הלחץ שאני צריכה להפעיל על מנת שהבלון יישאר כבר לא הגיוני..

very normal to get stuck on 8 cm. but keep trying and ask your partner to help you hold it in.
.בכל פעם שאני מנפחת טיפה יותר, הבלון לאט לאט מחליק החוצה וקשה לי להחזיק חזק כל כך - (גם בגלל רטיבות שלי באיזור אני מניחה)
don't use any gel if you are wet enough, or use less.

האם אני בכל זאת לא מכניסה מספיק ממנו? כשאני מכניסה יותר זה כואב בעיקר ולא סתם מותח.
try to insert it just a little deeper

שאלה נוספת - טרם הבנתי מה פירוש "ללדת את הבלון", ברגע שאני מפסיקה להחזיקו בנקודת החיבור הוא יוצא די מהר..
It's supposed to just pop out easily, and "birthing the balloon" means to let the balloon come out. You don't need to push..

שאלה נוספת, האם זה בסדר שאני לא מגיעה ל-8 ס"מ מיד בתחילת התרגול אלא בהדרגה מנפחת כל פעם עוד קצת?
Yes
בכל מקרה אני מתרגלת 10-15 דקות, אבל ל-8 ס"מ אני מגיעה רק בחלק השני של התרגול ולא מיד בהתחלה
That's OK

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו