צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום אפי-נו
מנהל/ת הפורום: רותי קרני הורוביץ
  שימוש באפי נו בלידה שלישיתפרח 16:51 20/09/2012
בלידה הראשונה התאמנתי עם אפי נו ואכן ילדתי ללא קרעים או חתכים. בלידה השנייה לא התאמנתי ולצערי כי רב הלידה הסתיימה בקרע בדרגה 3 ותפרים בהרדמה מלאה....
כעת אני לפני לידתי השלישית ושאלתי היא האם להתאמן עם אפי נו? האם אפשרי והאם כדאי.
תודה!
   very unusualIlana Shemesh, homebirth midwife 12:10 21/09/2012
I have never heard of such a thing, a third degree tear after a vaginal birth with no stitches or tearing. Could it be that you had a vacuum or forceps birth second time? That is a reason for a third degree tear. Could it be that the baby was a kilo larger than the first baby? Anyway, whatever the reason, you need to use the epi-no again this pregnancy. Is it possible that the person (midwife or doctor) was so unskilled, or that it was an unattended birth? It is just extremely bizarre so I am trying to find a reason how this could have happened.
   למרבה הצער זאת הייתה לידה רגילה לגמרי....פרח 18:39 21/09/2012
ואפילו לידה טבעית - ללא אפידורל. לא לידה מכשירנית, לידה בתה״ש עפ מיילדת מקסימה ששיכנעה אותי שאני מסוגלת ללדת בלי אפידורל (כי הלידה תקדמה מהר מאוד ולא היה זמן לאפידורל) למרות שהייתי משוכנעת שסוף העולם הגיע. בדיעבד, מקסימה ככל שהייתה, היא עשתה פאדיחה נוראית...
ייתכן שבגלל אופי הקרע ימליצו לי בכלל על קיסרי אבל היה חשוב לי לדעת אם ניתן להשתמש באפי נו במקרה שתהיה לידה רגילה.
תודה וסופ״ש נפלא.

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו