צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום אפי-נו
מנהל/ת הפורום: רותי קרני הורוביץ
  שימוש נכוןרוני 14:09 26/03/2014
שלום, אני מנסה את האימון כבר פעם חמישית ומרגישה שאני לא פועלת נכון.
איני מרגישה קושי משמעותי המתיחה ובשלב הלידה לא חשה כאב כלשהו כיוון שמספיק שאני מעט מפשקת את הרגליים הבלון נשמק החוצה מייד.
מחדירה את הבלון 2/3 עד שאני רואה רק את קצהו מחוץ לגוף (לא רק את החוט אלא את חלקו הצר של הבלון)
אם אני לא מחזיקה בכוח או סוגרת רגליים הוא בורח.
האם אני עושה שימוש נכון? האם פשוט לנפח עוד עד שארגיש ממש כאב?
אציין שאני חשה אי נוחות כאשר אני על הגב ואז כואב לי האזור הפנימי של הרקטום, האם תקין?

תודה מראש,
רוני
   רוני שלום, קראי את מאמר הטיפים שלי באתר אפי-נורותי קרני הורוביץ 23:06 30/03/2014
נשמע שאינך פועלת נכון ובוודאי שאינך צריכה להחזיקו עם הרגליים. נפחי עד מתיחה סב מקסימלית. ממש לא עד כאב. אם יש לחץ באזור הרקטום (האנוס ליתר דיוק) כווני את החלק שמחבר את הבלון לצינור מעט יותר כלפי האנוס. לפי 'חוק הנדנדה' יוקל הלחץ מן החלק האחורי.
לאיזה היקף הגעת?
   תודה ותגובהרוני 09:12 31/03/2014
היי ותודה על המענה,
הגעתי לכמעט 7 סמ, שלב המתיחה השתפר אני מרגישה אותו יותר אך עדיין שלב הלידה לא משמעותי כלל, רק אםאני מחדירה עמוק יותר מ1/3 הבלון ואז להבנתי המתיחה הינה של החלק הפנימי ולא איזור הפתח כפי שרצוי..
אני כבר שבוע באימון וחבל לי על כל זמן יקר שאני מבזבזת באימון לא נכון..האם כל מתיחה תורמת משהו או שהאימון לא מדוייק לא יעזור ברגע האמת?..אני קצת מיואשת
   הי, עושה רושם שאת מתקדמת יפה מאדרותי קרני הורוביץ 13:18 01/04/2014
את יכולה להחדיר עד שני שליש מהבלון ועדיין לאמן את המבנה האנטומי הנכון (רצפת האגן). המשיכי כך.

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו