צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום אפי-נו
מנהל/ת הפורום: רותי קרני הורוביץ
  תחושת וואקום הריונית 18:47 28/09/2018
היי, בזמן השימוש אני מרגישה תחושת וואקום שממש מלחיצה אותי,כאילו אני יכולה למשוך שם משהו שיצא עם הבלון...
בגלל שאני מרגישה שאלד בתחילת תשיעי התחלתי את השימוש קצת מוקדם ואני מפחדת לזרז...
האם יצירת וואקום ברחם יכולה לזרז לידה? "למשוך" את הרחם?
   תחושת ואקוםרותי 09:40 29/09/2018
היי,
כדי שיותר ואקום נדרש ריקון של החלל ואטימתו. לא נראה שזה המצב. מה שאת מתארת נשמע יותר כמו תחושת ההיבלעו. של הבלון. כאשר מונח עצם בפתח הנרתיק הוא מונע מן הסוגר לעשות את המוטל עליו - לשמור את הפתח סגור, והגוף רוצה אחת משתייך: לבלוע או להקיא.
נשמע שבמקרה שלך הגוף מנסה יותר 'לבלוע'. לכן, יש למקם את הבלון מעט יותר 'החוצה' אך מספיק מעט שלא יהיה מדי בחוץ לייצר אימון הלידה 'הפוכה'.
נסי כשאת מרגישה את תחושת היניקה פנימה של הבלון למשוך אותו *מעט* החוצה עד למיקום בו יישאר 'תקוע'. אין זה אומר שלא תצטרכי להחזיק אותו א. כדי להגן על עצמך מקפיצה פתאומית שלו החוצה, מה שייצור כיווץ הגנתי שעלול להיות מכאיב כשקורה בפתאומיות, ב. כדי להחזירו במקומו. הנרתיק לבד לא יכול לעשות זאת, ואם נדמה שכן זה בד''כ כי הרקמה הפנים ערכית דוחסת אותו פנימה - מה שממקם את הבלון עמוק מדי ויותר אימון לא אפקטיבי.
נסי את הנחיותיו ואשמח שתשובי לדווח האם עבד עבורך. בהצלחה

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו