צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום תזונה בהריון, לאחר לידה, בהנקה ותינוקות
מנהל/ת הפורום: טובה קראוזה
  שאלות על מוצקיםדנית 17:04 17/11/2010
בן 7.5 חד' הנקה מלאה.
בסביבות גיל 5 חד' היה ממש מתלהב מכל מה שהיה רואה על השולחן שלנו ורוצה לאכול. בפועל כשניסינו לתת לא היה אוכל כלום.
התחלנו עם המרוסקים (פירות וירקות) והוא לא מוכן לאכול שום דבר. לא פותח את הפה לכפית. אבל אם משחק בצעצוע ומביא אותו לכיוון הפה ואני מכניסה לו כפית עם אוכל הוא יבלע ולא יבכה. לי לא נראה נכון להאכיל ככה. האם להמשיך עם זה, רק לשם האכלה? הוא יכול לאכול ככה 5 כפיות ואז כשמבין שאם יכניס את הצעצוע לפה תכנס גם כפית, יתחיל להיות חסר מנוחה ואני מוציאה אותו.
גם אם אני מחזיקה משהו ביד והוא ירצה לטעום מדובר בגרגר קטן וזהו. אין לו שום מוטיבציה כרגע למוצקים. האם להמשיך בכל מקרה עם המרק והפירות הטחונים?
את הבננה והתפוח שנשארו מהפירות של היום אפשר לשמור למחר? האם אחרי שחתכתי נשארים בתוכם הויטמינים?

שאלה על שקדייה. אני מניקה ואוכלת שקדים כל יום. האם עדיף להחליף את השקדים בשקדייה כיון ששם זה שקדים קלופים? מה היחס של כפית שקדייה לשקדים רגילים?

תודה.
   הנושא מאוד מענייןמיכל 21:49 05/05/2011
ואיך לא לאחר לידה יש צורך לקנות מתנות ליולדת
www.mystyle.co.il/store/ecomer_listCategoriesAndProducts.asp?idCategory=28
   אחרי לידהליאתי 10:25 15/09/2011
מתנה של זר מתוק אחרי הלידה היא המתנה האולטימטיבית ליולדת. משמחת, מתוקה ויצירתית. מכירים מישהי שלא תרצה לקבל כזה ?
www.zer-shokolad.co.il/

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו