צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום תזונה בהריון, לאחר לידה, בהנקה ותינוקות
מנהל/ת הפורום: טובה קראוזה
  בן שנה וחצי שמסרב לאכול ירקותאלונה 14:36 19/10/2012
בני בן השנה וחצי מסרב לאכול ירקות. פעם עוד היה מנשנש פה ושם ועכשיו אוכל ויורק.
אביו ואני אוהבים מאוד ירקות ואוכלים בכל ארוחה-מנסים בכל דרך להוות דוגמא אישית. ניסיתי בכל דרך, טבול בטחינה, קוטג', כסלט ובסנדביץ', אבל הוא מוציא ויורק.
חשוב לציין שפירות מכל הסוגים הוא ממש אוהב.ירקות הם הבעיה.
מה עליי לעשות בעניין הירקות ועד כמה זה נורא? (הוא אוכל ירקות מבושלים ובתבשילים בשמחה דווקא).
   אני לא מזלזל בירקות אבליוסי 23:56 20/10/2012
מנסיון של כמה ילדים, אל תלחצי מזה, תנסי לתת לו לטעום בעדינות אם לא רוצה אז לא נורא הוא עוד די קטן, הטעם ישתנה לו הוא יתבגר את עוד תראי :)

יוסי
מומחה דילים לחו"ל
clickairpremium.co.il
   אכן יוסי ללא לחץ ברכה 07:50 21/10/2012
אכן מניסיוני אין צורך ללחוץ יש לבדוק מפעם לפעם וכמובן לנסות לתבל את הירקות בדרכים שונות. האם היה ניסיון לתת לו ירקות ממרק?

--------------------------------------------------
ברכה מנהלת פורום פירוש חלומות
xn--9dbaagiup6byblq.co.il
   סירוב לאכול ירקותענבל שילה - דיאטנית קלינית 19:45 22/10/2012
כמובן שהמצב האידיאלי הוא ילדינו יאכלו בשמחה מגוון מאכלים מכל קבוצות המזון כולל ירקות.
בפועל ילדים רבים אינם אוכלים ירקות או עוברים תקופות של הימנעות מירקות ואפשר להבין למה הם מעדיפים פירות :)
לי נשמע שהמצב איננו נורא, אין חשש ממחסור מכיוון שהילד מקבל את החומרים המזינים מהירקות המבושלים ללא בעיה וזה מעולה.
לגבי הירקות הטריים אני ממליצה לא להתייאש ולהמשיך להציעם במהלך הארוחה המשפחתית, לא להתעקש אם איננו אוכל כדי לא ליצור התנגדויות ומאבקים סביב המזון!
בתקווה עם הזמן הוא יתנסה ויאכל ירקות ברצון.

בהצלחה,
ענבל שילה - דיאטנית קלינית

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו