צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום אובדן הריון
מנהל/ת הפורום: עו"ס סיגל מלכה, גילי אבישי
  הפסקת הריון שבוע 27ענת 22:11 23/12/2010
שלום,
אני בשבוע 27 להריון ולצערי הרב אני נאלצת להפסיקו בהמלצת מספר רופאים מומחים. לא אכנס בפורום למהי הבעיה של העובר ומה הסיבה להפסקת ההריון.
אני רוצה עזרה בהחלטה איך כדאי לעבור את תהליך הלידה.
מכיוון שמדובר בשבוע מתקדם עליי לעבור לידה שבסופה יצא עובר מת.
קיימות לפניי 2 אפשרויות... לידה בניתוח קיסרי או לידה רגילה/פעילה.
אני לא יודעת מה להחליט. גם ככה כל כך קשה לי ואני רוצה שכל התהליך הזה יגמר.
אשמח לשמוע כל תגובה/עצה... בתקווה שזה יחזק ויעודד אותי.
   משתתפת צערךורד 21:58 26/12/2010
משתתפת צערך, תבדקי שוב מה הסיכונים לעבור לידה בניתוח קיסרי אני לפני חודש עברתי לידה שקטה בשבוע 22+ 3 ימים בהתחלה בקשתי לעשות ניתוח קיסרי והרופאה אמרה לי שזה יכול לסכן אותי בהריון הבא.
אני לא מומחית ולא מתימרת להכנס לכל נושאי הרפואה אבל אני הייתי מעדיפה לעבור את הלידה השקטה שלי בניתוח קיסרי ולא לחוות את כל הלידה עצמה שהיתה משעה 22:00 עד 05:00 לפנות בוקר.
מאחלת לך שתעברי את זה הכי קל שניתן ליבי ליבי איתך שולחת לך מלא חיבוקים וחיזוקים.
אם תרצי לדבר אחריי או שתרצי כל עזרה אחרת אשמח לעמוד לצדך.
052-8020962.
ורד.
   מאיה 13:28 02/03/2012
שלום
אני עברתי הפסקת הריון בשבוע 25 לפני שבועיים מבינה את הכאב שלך זה כאב נפשי גדול וגם אני רציתי שהכל יסתיים מהר בלי שאני ירגיש כדי להתחיל מחדש !! אני לא ממליצה לך לעשות ניתוח קיסרי בגלל שזה מאוד מסוכן לפי כמה המלצות רופאים !אני עשיתי את זה בלידה שקטה זה מאוד קשה כי זו לידה כביכול רגילה אבל תיהיה חזקה ואני מאחלת לך הרבה כח והמון הצלחה בהמשך !!!

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו