צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום עיצוב חדרי ילדים ותינוקות
מנהל/ת הפורום: הלית קלכמן
  ריהוט לחדר ילדים וגם רריהוט משרדי למשרד שלי :-)אלונה 10:05 24/04/2012
אהלן בנות,

אני אשמח להיעזר בכן, בקניית ריהוט מתאים ל-2 חדרי ילדים, וגם שם של חברה מומלצת לריהוט משרדי. אני אמא ל-2 ילדים תאומים, תום וברדלי. אני עברתי לגור בארץ עם בעלי מארה"ב לפני שבועיים בערך.

העניין הוא שאני לא מכירה את רוב דברים בארץ, ובמיוחד לא בבחירת חברה מעולה של ריהוט לילדים ולמשרד שלי שאני פותחת בבית שלו.

אשמח להיעזר בכן, המון תודה!

אלונה
   היי אלונה - יש בחנויות כמו IKEA ריהוט לילדים במחירים סביריםמיכל שטיינברג 11:29 25/04/2012
היי אלונה, ברוכה הבאה לארץ :-)

ניתן למצוא ריהוט לילדים בחנויות רשתות גדולות כמו IKEA, KIKA שהיא חדשה בארץ ונכנסה לארץ לא מזמן בספטבמר, 2011. שווה לך לבדוק שם במחלקת ריהוט ילדים ולראות מה מתאים. בקשר לריהוט משרדי יש את אתר פיטרו www.pitaro.co.il/, כנסי ותראי היכן הם נמצאים בארץ באולם תצוגה.

שיהיה בהצלחה והשהייה מהנה בישראל! ;-)
   גם בפתח תקווהדליה 11:52 03/05/2012
יש חדי ילדים מעוצבים ברמה ממש גבוה
www.sucaria.co.il
   ריהוט חדרי ילדיםרוי 13:41 15/11/2012
חשוב מאוד לשים לב שלכל המוצרים לילדים יש תו תקן של בטיחות. הרבה חנויות לא ממלאות אחר כל ההוראות במדויק, מעגלים פינות וכדאי לדעת ולשקול ולפני שקונים.
סתם לדוגמה, במזרונים לילדים יש תקן בטיחות שאמור לצמצם חנק, בריהוט עץ יש תקן שאמור למנוע דליקה או לפחות לעכב וכדומה.
מוצרים של איקאה מעניינים מאוד, לא יודע איפה הם עומדים ביחס לתקן.
כדי להשלים את מראה החדר, כדאי לשקול ציורי קיר או מדבקות קיר צבעוניות, זה ממש טרדני עכשיו
xn--5dbdhqv0dbjp.com/
   קבלי המלצה חמה מרוכשת עם קבלות ולא מסתם ממליצהצופנת 10:04 20/01/2015
ראשית חדרי ילדים את יכולה להסתכל בפור קידס הם מדהימים והריהוט שלהם לא פחות

www.f-kids.co.il

לגבי ריהוט משרדי תכנסי לסול רהיט

www.sol-rahit.co.il
   ברדה סטודיו לחדרי ילדים ונוער מומלץאמירם 12:54 07/12/2015
אם את מחפשת רהיטים איכותים אז רק אצל ברדה סטודיו לעיצוב רהיטים.
הם ממש מומחים בנגרות חדרי ילדים ונוער והעבודה שלהם ממש טובה ומסופקת בזמן.
היה לנו ממש מדהים לראות שני אחים שהם לא מוקרים כל כך בשוק אבל העבודה שלהם ברמה הכי גבוה שתמצאי.
אנחנו ממש הינו מרוצים, את יכולה למצוא אותם בגוגל

www.barda.co.il

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו