צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום עיצוב חדרי ילדים ותינוקות
מנהל/ת הפורום: הלית קלכמן
  חדרי ילדיםדרור 13:39 23/02/2017
נולד לנו לפני כ 3 חודשים תינוק מתוק וידענו שבתינוק כרוכות גם הוצאות רבות , אוכל טיטולים ,מוצצים, וכו' אבל מה שהכי הלחיץ אותנו היה החדר לילד , כיום חדר לילד זה דבר מאוד יקר שלא כל זוג צעיר יכול להרשות לעצמו ,זה כל הזמן העסיק אותי והדאיג אותי שלא אוכל לקנות ילד שלי חדר שהוא יוכל לגדול בו ולשחק בו . כשהגיעה העת הכלנו אישתי אוני לחפש חדר , נכנסנו לחנויות רבות אך שום עיצוב לא היה משכנע במיוחד והמחירים היו מאוד גבוהים . חיפשנו קצת באינטרנט ומצאנו את "סגל בייבי" הרהיטים שלהם היו יפים כל כך ! אבל אשתי ואני ידענו שלא נוכל לעמוד במחירים שלהם ... החלטנו שנלך להתבונן ואולי נוכל למצוא חדר קצת פחות יפה אבל במחיר אופציונלי . להפתעתי הרבה כאשר הגענו הבנו שביחס לחברות האחרותצ הם לא יקרים כלל וכלל ובאמת החלטנו שלילד שלנו אנחנו נקנה את החדר רק מהם ! ובאמת היום גיא הבן שלי ישן בחדר מקסים ואיכותי .

קישור לאתר : www.segalbaby.co.il/%D7%A9%D7%99%D7%93%D7%95%D7%AA-%D7%9C%D7%AA%D7%99%D7%A0%D7%95%D7%A7%D7%95%D7%AA

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו