צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום ייעוץ טרטולוגי
מנהל/ת הפורום: פרופ' אשר אור-נוי
  תרופות נוגדות חרדה בהריון סיגל 14:41 21/08/2019
צהריים טובים
קצת רקע... לקחתי בעבר סרוקסט לתקופה של כ 7 שנים-40 מג זה שינה את חיי לטובה.... באיזשהו שלב החלטתי להפסיק כי חשבתי שהגעתי למצב שאני יכולה בלי וכמו כן החלטתי לנסות להיכנס להריון והבנתי שסרוקסט אינה מומלצת בהריון.

לצערי חזרו החרדות ואף יותר ממה שהיה לפני נטילת הסרוקסט- ממש ימים שלמים של דפיקןת לב והזעות וחוסר נוחות ולאחר כ 4 חודשים בלתי ניסבלים הרופא שלי המליץ על ציפרלקס 10 מג
והבנתי מהמרכז הטרטולוגי שזה מותר בהריון ועד 20 מג
בתחילה הציפרלקס עבד אבל לאחר כתישעה חודשים מתחילת הנטילה נתקפתי שוב החרדות שמתבטאות בדפיקות לב לאורך כל היום
הרופא העלה לי ל 15 מג לפני כשבועיים וההתקף שהתחיל פשוט לא עובר... אין הקלה בכלל - אציין כי ההתקף הנוכחי החל עם הזרקת ההורמונים לסבב IVF ... ואולי גם זה משפיע
אם ימשיך ככה אנסה לבדוק כדור אחר -ופה אני שואלת איזה כדורים שמטפלים בהפרעות חרדה מותר לקחת בהריון ? אני רוצה להגיע עם הידע לפסיכיאטר כדי שאם יתן כדור שאינו מומלץ אוכל להגיד שזה לא אפשרי לי
בתודה מראש
   סרוקסט 22:07 21/08/2019
במידה וסרוקסט עזר, אין סיבה לא לחזור לכדור זה בהיריון. כול מה שצריך הוא לבצע בדיקת אקו לב עובר כדי לוודא שאין מום לב. אם הרופא יציע כדורים אחרים תשאלי שוב. פרופ. אשר אור-נוי

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו