צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום בישול ומתכונים
מנהל/ת הפורום: טלי שטרנליכט
  עוגות/עוגיות ללא גלוטן וגם מולסהלי 23:57 13/08/2008
אני צריכה מתכונים של עוגות/עוגיות ללא גלוטן, לא חלביות וללא סויה - זה בשביל מישהי שעוברת איזה טיפול ואסור לה את כל אלו.

ובשבילי גם שאלה - קניתי מולסה ממש לא מוצלחת. פשוט לא מתוקה ועם טעם לוואי לא משהו. לאכילה ככה ולדייסה זה לא מתאים. יש רעיונות אולי למשהו אחר? עוגה? עוף? משהו?
   פונדנטים!טלי שטרנליכט 14:28 24/08/2008
הי לי,
מתנצלת על העיכוב בתשובתי. תקופה עמוסה שכזו.
עוגה ללא גלוטן אפשר להכין פונדנט שוקולד ללא קמח: 500 גרם שוקולד מריר משובח להמיס עם 250 גרם חמאה (במקרה שלך מרגרינה כי רצית לא חלבי). להקציף 4 ביצים עם 3/4 כוס סוכר, ולקפל ביחד עם תערובת השוקולד. יוצקים לתבניות אישיות או מנג'טים ואופים בטמפרטורה של 180 מעלות כ-15 דקות בלבד. רצוי לאפות ממש לפני האפיה, אפשר להגיש עם גלידה.
אחפש לך בימים הקרובים עוד מתכוני עוגות שוקולד פליליות ללא קמח.
לגבי המולסה, יש המון דברים שאפשר להכין עם מולסה: לחם, עוף כפי שציינת, טופו ועוד, אבל אם יש לו טעם לוואי לא הייתי לוקחת סיכון שלכל העוף יהיה טעם מבאס. ממליצה לזרוק בכל זאת.
יפה שאת חושבת על חברה שלך שעוברת טיפול.
רפואה שלמה לכולם
טלי
   תודה על התשובהלי 11:50 09/09/2008
האמת היא שהתכוונתי לאיזה מתכון בריא יותר. משהו בכיוון של אוכל בריאות ולא המון שוקולד. היא לא מאוכלי השוקולדים והרצפות - היא יותר בכיוון של עוגות גזר...
תודה

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו