צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום טיפול זוגי
מנהל/ת הפורום: תמר ארצי ויינברג Msw
  בעלי ואניאסנת 13:36 10/04/2009
שלום,
אני ובעלי שנינו בני 35, נשואים 10 שנה והולדנו 3 ילדים מדהימים.
הבעיה מתחילה כשבעלי לא מבין את השינוי שהגוף שלי עבר ולא רוצה שאעבור ניתוח להרמת חזה. אני כבר שוחחתי עם פרופורציה על מנת לקבוע שיחת יעוץ אך בעלי החל להתנגד ומאז כל פעם שאני מזכירה את הרעיון הוא נסגר ולא מוכן לדבר על זה
רציתי לדעת מה אפשר לעשות עם העקשנות שלו?
   תקשורת זוגיתתמר ארצי וינברג מנהלת הפורום 21:44 10/04/2009
אסנת שלום.
לא כתבת הרבה על היחסים בניכם, אשמח אם תרחיבי מעט ע"מ שאוכל לענות בצורה יותר מתאימה ואישית.
בכל אופן חשוב לי קודם כל להדגיש כי למיטב ידיעתי ניתוח הרמת חזה הוא ניתוח לכל דבר ויש גם סיכונים.
מספר שאלות שיעזרו לי להבין יותר:
קודם כל – מדוע את זקוקה לניתוח הזה? וכן איך היחסים בניכם פרט לנושא זה? איך התקשורת בניכם? האם יש בניכם יחסי מין?
האם בעלך בדרך כלל עקשן?
לא ברור לי האם ההחלטה לעבור את הניתוח נעשתה על ידך לבד, והאם שיתפת את בעלך. אך יתכן שהוא פשוט דואג לך.
נראה לי כי הדרך הכי נכונה להתמודד עם המצב היא לחזור ולשוחח על הנושא, להבין ממנו מדוע מתנגד, ומה מטריד אותו. לתת לו להבין כי הוא ודעתו חשובים לך, וכי את מוכנה לשקול איתו יחד את הסיכונים מול הרווחים. בקיצור לקרב אותו ולהתמודד עם הנושא יחד איתו ולא נגדו.
להתראות ובהצלחה תמר.

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו