צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום טיפול זוגי
מנהל/ת הפורום: תמר ארצי ויינברג Msw
  ידידה טובה מאודגלי 15:10 23/05/2010
שלום.
שמי גלי ואני בת 19,יש לי חבר כבר שנה והוא בן 25.
אנחנו מאוד אוהבים ולמרות כל הקשיים בקשר אנחנו מאושרים ביחד.
לאחרונה הוא חזר להיות בקשר עם ידידה טובה שהוא מכיר כ8 שנים מהצבא אך לעולם לא היה לו קשר רומנטי איתה.
לפני שהכרתי אותה הוא סיפר לי המון עליה ואמר שהיא עברה פרידה קשה ושהיא מאוד רוצה שיסע איתה לאילת לכמה ימים. אני הסכמתי כמובן,והוא נסע למרות שהיה מופתע מכך שלא סירבתי.
לאחר מכן,יום אחד היא הגיע אלינו ולא מצא חן בעיני כלל.
היתה לה גישה ש''היא היתה שם לפני'' ושהיא יודעת טוב יותר עליו ויכולה ללמד אותי,היא התחילה להביא לי עצות ונורא כעסתי. אני נרא מאופקת ולא אמרתי כלום אך אחר כך כעסתי על חבר שלי ששתק והוא התנצל על ההתנהגות הגסה שלה.
בנוסף,הסתכלנו על תמונות שלהם ביחד בחו''ל ובמיטה מחובקים והכל ''ידידותי'' רק שהם בבגד ים והיא מנשקת אותו בצוואר ובלחי..
עכשיו,היא הציעה לו לנסוע איתה לסין לחודש וחצי בקיץ..
הוא אמר לה שלא,מכיוון שהוא עסוק בעבודה. ומכאן התחיל ויכוח שלא נגמר...הוא אומר שהוא לא יוותר על כך בגללי אלא בגלל העבודה. אחרת היה נוסע ושאני לא אמורה לעצור אותו מחוויה כזאת ולהבין.
הוא צודק? והכי חשוב,יש כזה דבר קשר ידידותי בין גבר לאישה?

תודה מראש ! אשמח לתגובות אני נורא רוצה לדעת דעות של אחרים בנושא.
   ידידה טובה למי?תמר ארצי וינברג מנהלת הפורום 09:39 24/05/2010
שלום גלי.
לשאלתך, אני חושבת שיתכן קשר ידידותי בין גבר לאישה אך הוא אכן תמיד מעט מועד להפוך למשהו אחר. בכל מקרה מה שחשוב בסיפור שלך הוא שלמרות דבריו של החבר שלך את לא ממש מרגישה כך ואין לך ביטחון מלא בו. כמובן שגם התמונות שלהם ביחד לא מרגיעות אותך.
נראה שהחבר שלך לא מאוד רגיש אליך ולמצוקה שלך לנוכח הכניסה של ידידתו לחייכם, ויש מקום לשים את הדברים על השולחן ןלברר איתו מה קורה?, לאן פניו מועדות, ואיך הוא רואה את הקשר בניכם?.
את עדיין צעירה ויש הרבה דגים בים. אני בטוחה שזה כואב, אך אין סיבה להשאר בקשר אם הוא פוגע בלתי מתחשב ואינו רואה גם אותך ואת צרכייך בתוכו.
תמר ארצי וינברג
מנהלת הפורום
מטפלת זוגית ומשפחתית מוסמכת.

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו