צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום טיפול זוגי
מנהל/ת הפורום: תמר ארצי ויינברג Msw
  אהבה וזוגיות אושרת בכר 07:30 23/07/2010
שלום לכם שמי אושרת בת 27 מנתניה אני סובלת אני נשואה חודש בעלי בן 27 יש לו גם אסמה לפעמים קשה לו לנשום יום אחד עשיתי איתו קניות לבית אני גרה איתו בשכר דירה יש לא אמא רעה שבכלל לא רצתה שהבן שלה יתחתן הוא לא אמר לה שהוא נשוי כי אחר כך היא לא תכיר בו אין לו אבא הוא נפטר ויש לו אמא חורגת שהיא טובה שהיא גרה באשדוד האמא הרעה עובדת בשקום גרה בנתניה וכול הזמן הוא חושב שאני ילדה בראש לא בוגרת תנוקת אני אישה תמיד הוא עושה לי חשבון כמה כסף אני מבזבזת לו והוא חושב שאני רוצה תמיד את זה ואת זה שאני רואה בסופר סך הכול ראיתי 6 מילקי שעולה 13 שקל הוא חושב שאני לא יסיים את הכול בסוף הוא לא קנה לי אחר כך התעקשתי שאני רוצה להכין בבית כדורי פלאפל לקנות אז הוא קנה לי בגלל שהתעקשתי לא מאהבה נתן לי לפני הכול קנינו ארטיקים ועלה 22 שקל שיהיה בבית 3 עגילים שעולה שקל קניתי הוא אמר לי תראי כמה כסף אני מבזבז וקנה לי גם בורקסים שעלה לו 50 שקל יש לו גם מינוס גבוה בבנק בסך 7 וחצי אלף בגלל ההוצאות לחתונה אמר לי יותר לא יקח אותי יותר לסופר הוא בהתחלה הבטיח לי שישלם עלי אני רוצה קצת חופש ממנו 5 ימים לאילת באוקסט הטיול ובסוף אני צריכה לשלם אני מהקצבת נכות שלי שאני מקבלת בגלל שהיתי ילדה קטנה טבעתי בים ולא היה לי בטחון והוא ידע מה זה הוצאות ברגע שהוא יתחתן עכשיו הוא רוצה ילדים איך אני יעשה איתו ילדים במצב שלנו תמיד יעשה לי חשבון הוא היה חלוני אני החזרתי אותו בתשובה שומרת שבת מסרותית בזכותי יש לו בית איפה לחיות והכול נתתי לו שתיה חמה מה שביקש קפלתי לו את הבגדים לארון סדרתי לו את הבית זה היחס שמגיע לי ממנו ושבאתי אליו לחדר שינה בלילה הוא אמר לי לא נמשך אליך את בוגדת כי הוא שמע אותי מדברת עם הידיד שעבד איתי פעם בעבודה מספרת לו את הכאב שלי הוא דיבר איתו והוא אמר לו על תדבר יותר עם אשתי אני לא עובדת זה לא אשמתי שאין עבודה הוא צריך להבין שאני מחכה לתשובה מהלשכה אמרו לי שיסדרו לי והוא אמר עם תנסעי לאילת יקחו אותי לכלא בגלל שאני לא ישלם שכר דירה אני חייבת לנסוע לאילת כי הוא אחרי החתונה לא לקח אותי לירח דבש זה מחיר מציאה כולל הכול 1250 משקאות שם מביאים הכול בחינם עוגות שתיה חמה ארטיקים גלידות אני ישנתי אצל אמא שלי אתמול בקושי ישנתי תמיד במחשבות להיות גרושה זה שם רע ואני בוכה ולא מזיז לו בכלל גם בקשר למין אני בתולה הוא בקושי חדר אלי יש לו סליחה על השאלה אבר מין גדול ושלי קטן זה בעיה מבחנתו תעזרי לי בבקשה מה עושים במצב רציתי לבלות איתו בטיילת היה מופע ביונית בקושי הלכתי הרס לי את כול החשק הוא הלך איתי והלכתי איתו הוא אמר לי הולכת כמו נמלה זה פגע בי שהיה אומר לי תמחקי את החיוך אני שואלת את עצמי איפה כול האהבה שהיתה לו אלי שהיה רווק היה משאיר לי הודעות יפות בנייד שלי תעני לי על התשובות זה חשוב לי ביותר אשמח מאוד ביי
   למצוא אוזן קשבתתמר ארצי וינברג מנהלת הפורום 15:56 28/07/2010
אושרת שלום. את מעלה נושאים רבים וכאובים ואין ספק שאת סובלת. נראה כי את ובעלך אינכם מנוסים בחיים משותפים ובהתחלקות בניכם. גם הנושא המיני לא פשוט. את מתגעגעת לימים שהוא חיזר אחרייך והביע רגשות טובים כלפייך. נשמע גם שאת מאוד בודדה. אני מבינה את כל זה אך קשה מאוד להתייחס ולעזור דרך הפורום. הייתי מציעה לפנות לעזרה בתחנה ליעוץ בנישואין באיזור מגורייכם (שייכת בדרך כלל לרווחה), או לעזרה פרטנית עבורך דרך הרווחה, או אפילו לתמיכה דרך ביטוח לאומי שאת בוודאי זכאית לה. ללא ספק את זקוקה למישהו שיקשיב לך, יכוון וידריך. אפשר גם לפנות לסקסולוג שידריך בעניינים המיניים - דרך קופת חולים.
בתקוה שעזרתי מעט
בהצלחה
תמר ארצי וינברג
מנהלת הפורום.

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו