צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום טיפול זוגי
מנהל/ת הפורום: תמר ארצי ויינברג Msw
  דילמה לפרידהמיטל 16:11 14/08/2010
אני ובעלי נשואים 5 שנים יש לנו ילד כמעט בן שנה .שנינו עובדים וחיים ברמה מאוד מכובדת.
תמיד היו לנו ויכוחים וריבים אבל בשנה האחרונה הריבים היו מאוד קשים שכבר אין לי כוח להתמודד יותר בזוגיות הזאת.
ההורים התערבו וכל הזמן הם אומרים שאנחנו רבים על שטויות .
זה נכון אבל מרוב הויכוחים שבאים לעיתים מאוד קרובים זה כבר מתיש והויכוח נהפך לריב מאוד גדול ומכוער ובעלי קם לוקח תיק והולך.

אנחנו אוהבים אחד את השני אבל הריבים האלו הורסים לנו את החיים .המחשבה ונושא השיחה שעולה בזמן האחרון בכל ריב זה גירושים.

יעוץ זוגי גם בא בחשבון אבל למי פונים ?
   אהבה זה לא מספיקתמר ארצי וינברג מנהלת הפורום 21:58 14/08/2010
שלום מיטל.
נראה שכמו שקורה הרבה פעמים לידת ילדיכם עירערה את היחסים בניכם והביאה להחרפת הויכוחים. לא ברור לי איך רבתם והתפייסתם או פתרתם ויכוחים קודם, אך כרגע זה כנראה נעשה בצורה כ"כ לא מוצלחת עד ששניכם מותשים, לך אין כוח להתמודד ובעלך פשוט לוקח תיק ובורח/ מאיים.
גם המעורבות של המשפחה כמובן לא עוזרת.
יעוץ זוגי הוא תמיד אפשרות טובה. היתרון הוא בזה ששני בני הזוג מפנים זמן ועושים מאמץ למען הזוגיות, וכן המטפל/ת הם אנשים אוביקטיבים שאמורים לראות את שני הצדדים ולנסות לעזור להם להבין מה קורה ומה חלקם במצב, וכן- איך לשנותו.ללא ספק יותר טוב ממעורבות משפחתית.

לגבי למי פונים:
א. ניתן לפנות לתחנה ליעוץ בנישואין בעיר מגוריכם.
ב. באתר של האגודה לטיפול זיגי ומשפחתי - www.mishpaha.org.il יש רשימה גדולה של מטפלים לבחירתכם.
ג. ניתן גם להגיע אלי, אני כרגע בחופשה, אחזור לעבודה בתחילת ספטמבר, אך ניתן לדבר בטלפון - 0544631288.

להתראות ובהצלחה
תמר ארצי וינברג
מנהלת הפורום

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו