צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום טיפול זוגי
מנהל/ת הפורום: תמר ארצי ויינברג Msw
  אישה נשואה במצוקה גדולהלילה 18:41 12/10/2010
שלום
אני נשואה מזה 5 שנים אני בת 41 יש לנו 2 ילדים קטנים ובן זוגי קטן ממני ב8 שנים
לאחרונה אני מרגישה שאנני יכולה להמשיך יותר לחיות בתוך מערכת של ויכוחים אינ סופיים חוסר הבנה הערכה כבוד ואיכפתיות רוב היום אני מסתובבת עם תחושת תסכול וקושי גדול בתוכי כי אנני יודעת מה לעשות
אני ובן זוגי מתחלקים שווה בשווה בהוצאות הבית אך כשה מגיע לילדים רוב הטיפול בהם הוא עליי מהבוקר של לקחת לגנים ועד ההשכבה בלילות בעלי לא בבית הרבה כי הוא עובד רוב הזמן וכשהוא כן נמצא אין לו ממש סבלנות אליהם ואם הוא עושה משהו זה תמיד בדרך שמעורבת בה ביקורת שלילית עליהם שנאמרת בקול רם והם מבינים..
מעבר לזה אני חווה חוסר תקשורת כל שיחה שלנו גולשת לויכוח אין לנו שום דבר שאנחנו עושים במשוותף או אוהבים לעשות..
לאחרונה ממש לא בא לי לקיים יחסי מין איתו כי אני לא מרגישה שום דבר ואת החיבוק שאני זקוקה לו אני לא מקבלת כי כל מגע מוביל לרצון שלו לסקס מלא
למרות שהסברתי ואמרתי את תחושותיי בנושא אני לא מרגישה שיש מי שמקשיב
לפני כחצי שנה נפרדנו לחודשיים והוא עזב את הבית כשהוא חזר הצבתי גבולות מאוד ברורים בקשר לטפול זוגי ולילדים הכל החזיק מעמד בדיוק חודש
אני רוצה לציין כי אני נראית ממש טוב אני אישה יצירתית ומוכשרת ואני לא רוצה לקום בגיל 50 ולדעת שפיספסתי את חיי
מצד שני אני פוחדת שלא אמצא באמת מישהו אמיתי בחוץ ושאולי גם שם יהיהו בעיות שכרגע אני לא יכולה לצפות..
אנני יודעת איך מרגישים שמבינים שמגיעים לסוף
אני ביקר מרגישה במצוקה גדולה מאוד שמשפיעה על כל היום שלי ואני לא מוצאת את החלון שיכול להאיר לי את מקומי..
אני רוצה לציין כי בעלי כל הזמן אומר שהוא אוהב אותי ושאני אהבת חייו אך אני לא רואה אדם אוהב מולי אני רואה אדם שנאבק בי כל הזמן לא ממש עוזר ולא ממש רואה את מה שאני עוברת
ברגעים שקשה מאוד אני אומרת לעצמי:הדרך היחידה שלי לצאת מפה זה רק דרך בגידה..האם ככה אני רוצה את זה ממש לא
אבל לא טוב לי ממש לא טוב לי
אשמח לשמע את דעתכם תדה
   למצות את כל הדרכים לפני הפרידהתמר ארצי וינברג מנהלת הפורום 11:34 15/10/2010
שלום לילה.
אין ל ספק שאת במצוקה גדולה, את חיה בעומסים קשים ובאווירה עויינת.
מה קרה לטיפול הזוגי? למה שלא תנסו להציל את הקשר בניכם?
לכל משבר או תקופה קשה יש סיבות ויש פיתרונות. יתכן שבעלך שעובד קשה לא ייזום את זה אבל אם תתעקשי ותהיי מספיק אסרטיבית הוא יבוא איתך, ותדעו שעשיתם את המקסימום בנושא.
המחשבה שלך שלא בטוח שתמצאי מישהו יותר טוב היא מציאותית , גם אם מעט מוותרת מראש. יתכן שכן תימצאיט, אך ללא ספק לכל פרדה יש מחיר קשה (גם לילדים!!!!), ונדרשים הרבה זמן וכוחות להתחיל מחדש.
המסקנה ליפנות לבגידה איטנה ברורה לי. האם כדרך לזעזע אותו? או כדי לקבל חיזוק עוד לפני הפרידה? בכל מקרה חשוב שתק'חי בחשבון שתהליך פרידה על רקע של רומן הוא עוד יותר מבלבל וגובה כוחות, ולפעמים עשוי גם להפוך את תהליך הפרידה להרבה יותר אלים ונקמני.
לכן הייתי באמת ממליצה לך קודם כל לנסות מאוד לשוחח עם בעלך ולנסות לברר מה קורה ולהבין מדוע מתנהג כך. דבר שני לפנות לטיפול זוגי - לא מתחילים עם תותחים לפני שממצים את האקדחים והרובים....
אז בהצלחה, וכמובן את מוזמנת לפנות שוב ולקבל עוד והכוונה תמיכה בהמשך התהליך.
תמר ארצי וינברג
מטפלת זוגית ומשפחתית מוסמכת

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו