צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
פורום טיפול זוגי
מנהל/ת הפורום: תמר ארצי ויינברג Msw
  אהבה ומעברשגיא 13:35 25/11/2011
בוקר טוב
אני וחברה שלי בערך 4 חודשים מכירים בתור ידידים ולפני כשבועיים לאחר שיחת טלפון כמיני רבים שהיו לנו התפתח בנינו איזשהי כימיה שהובילה למערכת זוגית ומאז אנחנו ביחד אבל ישנה בעייה אחת בנינו אני מאוד אוהב אותה והיא כרגע לא מסוגלת להמשך אלי (כרגע בדיאטה) וכנראה בגלל זה אבל שאנחנו ביחד הכל מושלם גם הנשיקות שהיא מאוד רוצה להתנשק וגם החיבוקים ובכלל שעות אנחנו יכולים להיות ביחד ולא ימאס אבל היא לא מרגישה כלפיי רגש של אהבה לבן זוג אולי זה בגלל המשיכה או בגלל הפרק זמן הקצר למרות שאנחנו 4 חודשים מכירים לא יודע .....

אשמח להתייחסותך ולהכוונה מה לעשות
חשוב לי לציין שגם היא מאוד מאוד רוצה להתאהב בי וגם חשוב לה הקשר בנינו והתקשורת בנינו מדהימה ודבר נוסף היא כרגע בשלב מאוד לחוץ של לימוד פסיכומטרי אולי יש לזה השלכות

תודה מראש שגיא
   סבלנותתמר ארצי וינברג מנהלת הפורום 21:51 27/11/2011
שלום שגיא.
לא כתבת בני כמה אתם והאם זו מערכת יחסים ראשונה או לא עבורכם. אבל נשמע שהכל מאוד התחלתי, בתולי וצעיר.
נשמע שיש בניכם קשר טוב, ואתם נהנים להיות יחד. גם אם כרגע לא ניתן להגיע ליותר מגע או יחסי מין מלאים זה לא אומר שזה לא יגיע. אתם כן נהנים מנשיקות וחיבוקים מה שאומר שיש שינוי והתקדמות ביחסים.
יש אנשים שלוקח להם יותר זמן, או זקוקים לתנאים מסוימים ע"מ לקדם את היחסים. ידידות, תקשורת, ופניות הם דברים חשובים ומשמעותיים בקשר ואין לזלזל בהם. דווקא זוגות שיש בניהם משיכה חזקה בהתחלה מוצאים עצמם לפעמים לאחר זמן מה כאשר המשיכה יורדת משועממים וחסרי עניין והזוגיות מתפרקת. כך שנראה לי ששווה לך להמשיך להשקיע בזוגיות ולהיות סבלני לקצב שלה שאולי לא זהה בדיוק לשלך.
בהצלחה
תמר ארצי וינברג
מנהלת הפורום

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו