צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
קורס הכנה ללידה עננים
מנהל/ת הפורום: בוגרות קורס דולות ומדריכות ביה"ס אמנות הלידה
  היום יום ראשון, ואין לי תכניות הערב....נאורה 09:19 15/02/2009
איזה חור.
כבר התרגלתי לזה שאני פוגשת את כולכם פעם בשבוע, ובדיוק כשזה התחיל כבר להיות שיגרה נעימה, עשינו מעשה טפשי וסיימנו את הקורס :-)

אז אשמח לשמוע, לפחות במסגרת זו, מה עבר עליכם השבוע? הייתם בכנס הריון ולידה? הייתם בסיור? הגעתם לתל"מ?

אני יכולה לספר מה עבר עלי השבוע -
זכיתי באות אם השנה לאחר שעזרתי לביתי בת השנה וחצי לעלות אל המדרכה ובטעות פרקתי לה את המרפק :-( לא ידעתי את זה, אבל מתברר שהיות והעצמות עוד לא בשלות אצל תינוקות וילדים קטנים, הם עלולים להיות רגישים מאוד למשיכה ביד, אפילו עדינה.
אז הנה - עכשיו אתם כן יודעים את זה.
   אכן חור מבאס. לכן שיריינתי לעצמי שיעור יוגה לכלות בו את יגונירותי קרני הורוביץ 11:24 15/02/2009
   וואוו, פיספסתי את זהרננית 09:37 17/02/2009
אמרנו כבר שיסורי המצפון נולדים עם האמהות...
יכולה להרגיע אותך (?) ששרהלה הספיקה עד גיל שנה וחצי לשבור גם רגל וגם יד. כשהגענו לבי"ח בפעם השלישית, עם מרפק פרוק כתבו בטופס הקבלה :" לטענת ההורים נחבלה בשעת משחק". מזל שלא שלחו לנו את הרווחה...
גם אריה פרק מרפק, ואברהם איתן פרק 3-4 פעמים.
אני מתכננת להבין מתישהוא איך עושים לבד את הפעולה של ההחזרה. נמאס לי לרוץ עם זה כל פעם.
אומרים שיוגה לתינוקות (שבהם מושכים את התינוקות מהידיים בגילאי כמה חודשים) מחזקת את המפרקים.

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו