צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
קורס הכנה ללידה עננים
מנהל/ת הפורום: בוגרות קורס דולות ומדריכות ביה"ס אמנות הלידה
  שלום לכולן וחג שמח!יעל 18:54 10/04/2009
סוף סוף הגעתי לכתוב על הלידה שלי!
קודם כל מזל טוב לכל מי שכבר ילדה!!!
הצירים שלי החלו ברביעי בלילה, ב 1 ורבע התעוררתי מהכאב והצירים התפתחו להם עד הבוקר והכאב היה בהחלט נסבל!נשמתי ונשפתי התהלכתי בבית,עשיתי שמיניות ומעגלים וכשרציתי מני הניח את ידיו על בטני והמגע שלו עזר ובהחלט היה נראה שיש להתחיל ולהתכונן ליציאה לבית היולדות. התקשרתי לאביגיל המיילדת הפרטית שלי היא ביקשה שנודיע כשאנו יוצאים, התקשרנו לאמא שלי שתגיע להיות עם נועם הבן הגדול שישן לו במיטה ובינתיים מני השלים את אריזת התיקים...
ב-6 בבוקר יצאנו לכיוון לניאדו בנתניה, בדרך קיבלתי את הצירים בנשימות ובאמת הופתעתי שהיה בסדר ולא נורא...אמרתי למני שלא נצפה לפתיחה גדולה כדי שלא נתאכזב.
הגענו לבית החולים, אביגיל כבר ציפתה לנו ונכנסנו ישר למרכז הלידה הטבעית ללא עצירה במיון. כמה נפלא. אביגיל המקסימה קיבלה את פנינו במאור פנים ולאחר שבדקה אותי הכריזה בשמחה שיש לי פתיחה של 9 ס"מ! לא האמנתי! הפתעה ראשונה! לא עבר זמן רב והתחילו צירי לחץ אז קדימה לעבודה! בשכיבה על הצד מני לצידי, אני לוחצת ונושפת ומדי פעם צרחה יוצאת מגרוני ואביגיל עושה הכל בשביל לא לחתוך והנה הראש אחרי חצי שעה של לחיצות והמון עידוד מאביגיל וממני ואני שותה מים ונחה בין הצירים ולוחצת עם הרבה אמונה ורצון לראות את הנולד...ואביגיל מבקשת שאעבור לשכיבה על הגב והלחץ גובר שם כשהראש בחוץ והיא בידיים מיומנות עוזרת לתינוק שלי לצאת אל העולם ומניחה אותו על בטני!מני ואני בהלם הכל קרה מהר לעומת הפעם הקודמת והתינוק שלנו כבר בחוץ! הנקתי את עוללי, בחדר הלידה ושהינו שם זמן מה, נועם בא לפגוש את אחיו החדש בשמחה רבה וליטף אותו באהבה.
שמו בישראל: רונאל. עד כאן להיום, אשמח להוסיף בהמשך נראה לי שמישהו פה רעב.....נשיקות לכולן ולהתראות!

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו