צור קשר פורומים חנות אינדקס פוסטפרטום הצילו צירים מאמרים חדשים ראשי
רפואה סינית בהיריון לידה תינוקות וילדים
מנהל/ת הפורום: אורי אפשטיין
  ברוכים הבאים לפורוםאורי אפשטיין 11:31 29/06/2009

שלום רב,
שמי אורי ,אמא ל-2 ומטפלת ברפואה סינית קלאסית-דיקור,צמחי מרפא ותזונה סינית.(TEF אנרגטיקה של התזונה ) - התאמה מדוייקת של מאכלים לאדם.
בעקבות לידת בני הבכור החלטתי בנוסף ללימודיי להתמחות בטיפול בילדים ותינוקות ובעקבות כך,אני עובדת הרבה גם עם נשים בהריון ואחרי לידה.ישנם נושאים שאני מתעניינת בהם במיוחד ואף מעבירה הרצאות לאימהות בהם כגון: חיסונים בעיני הרפואה הסינית והשפעתם , תזונה מחזקת לנשים אחרי לידה , רפואה טבעית וביתית ומעבר למוצקים .
אני באה לתחום זה מתוך ניסיון אישי בבלבול הקיים בתחילת אימהות ובשאלות הרבות שעולות מתוך רצוננו להיטיב עם ילדינו.
בפן האישי,אני מאמינה גדולה ביכולת האם לעזור בריפוי תינוקה וכן ביכולת הריפוי העצמי של כל אדם באופן הבסיסי שלנו כבני אדם .למדתי רבות בשנים האחרונות ידע תיאורטי ומעשי בנושאי בריאות שונים ואני רואה זאת כזכות גדולה להעביר אותו הלאה בתקווה שיביא עזרה ותועלת .
בפורום הזה אשתדל כמיטב יכולתי לענות על כל שאלה במידה ואדע,ללמוד נושאים חדשים במידת הצורך וכמובן להעביר הלאה אם אין לי נגיעה בעניין.
בברכה,
אורי אפשטיין
052-3239111
www.xindao.biz

שיווק באינטרנט   ניוזלטר דיוור אלקטרוני   בניית אתרים   תקנון ותנאי שימוש © כל הזכויות שמורות לאמנות הלידה  יצירת קשר   מנשא לתינוק   מצאי דולה   מי אנחנו